سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / دارمیان در رادار آ اس رم
MANCHESTER, ENGLAND - OCTOBER 31: Diogo Antonio Cupido Goncalves of Benefica tackles Matteo Darmian of Manchester United during the UEFA Champions League group A match between Manchester United and SL Benfica at Old Trafford on October 31, 2017 in Manchester, United Kingdom. (Photo by Michael Steele/Getty Images)

دارمیان در رادار آ اس رم

مدافع نیمکت نشین شیاطین سرخ مورد توجه چند باشگاه ایتالیایی قرار دارد اما مورینیو فعلا به خروج او چراغ سبز نشان نداده است.

یونایتد فنز- روزنامه ی ایتالیایی Gazzetta dello Sport گاه و بی گاه خبرهایی از علاقه باشگاه های ایتالیایی به مدافع کناری شیاطین سرخ منتشر میکند. حالا این روزنامه میگوید که آ اس رم شرایط انتقال قرضی این ملی پوش ایتالیایی در ژانویه را از سران منچستریونایتد جویا شده است.

با این حال منچستریونایتد گفته است که اکنون قصد فروش یا قرض دادن دارمیان را ندارد. کلمه ی اکنون مورد بحث قرار گرفته است و شاید به این معنی است که شیاطین سرخ در روز های باقی مانده از نقل و انتقالات زمستانی تصمیم به انتقال قرضی دارمیان بگیرند.

اما گفته میشود که منچستریونایتد منتظر است تا یک قرارداد مطلوب برای انتقال دائمی دارمیان ارائه شود و یا اینکه به دنبال جایگزین برای این بازیکن ۲۸ ساله است.

باید منتظر ماند و دید اما به احتمال زیاد دارمیان حداقل تا پایان فصل در الدترافورد خواهد بود. علی رغم اینکه مهره ی ثابت نیست اما هنوز برای مورینیو کارآمد است و میتواند در دو سمت زمین بازی کند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

تقویت رقبا هرگز! آنتونی به لندن نمیرود

به گفته ی مدیر برنامه های مارسیال این بازیکن خواهان جدایی از شیاطین سرخ است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *