خانه / نقل و انتقالات / خیال پردازی ۱۵۰ میلیون یورویی مسئولان لاتزیو!

خیال پردازی ۱۵۰ میلیون یورویی مسئولان لاتزیو!

هافبک صربستانی لاتزیو، با عملکرد خوب خود در فصل جاری مورد توجه بسیاری از تیم های بزرگ اروپا قرار گرفته است.

یونایتد فنز- تا حدود یک فصل پیش قیمت ها در بازار نقل و انتقالات معقولانه بود اما پس از پیشنهاد ۲۲۲ میلیون یورویی پاریسن ژرمن برای نیمار حالا همه ی باشگاه ها برای فروش بازیکنان خود خواهان رقم های نجومی هستند.

برای مثال باشگاه لاتزیو منابعی مانند Il Tempo و Il Messaggero را آگاه کرده است که آنها پیشنهاد کمتر از ۱۵۰ میلیون یورو برای سرگی میلینکوویچ ساویچ که باشگاه هایی مانند منچستریونایتد به دنبال جذب او هستند را بررسی نخواهند کرد.

لاتزیو در تابستان بودجه ی کمی برای خرید مهاجم سابق منچسترسیتی، فیلیپه کایسدو به عنوان نیمکت نشین ایموبیله در اختیار داشت و حالا با وجود مورد توجه قرار گرفتن ساویچ نمیتوان لاتزیو را به خاطر مبلغ درخواستی اش سرزنش کرد.

خبرگزاری Il Tempo میگوید که با وجود شایعات پیشنهادی ۲۰۰ میلیون یورویی برای ساویچ که بسیار عجیب به نظر میرسد، کلودیو لوتیتو، رئیس باشگاه لاتزیو حاضر نیست با باشگاه هایی که پیشنهاد کمتر از ۱۵۰ میلیون یورو ارائه میدهند مذاکره کند.

حتی اگر منچستریونایتد به جذب او علاقه مند باشد که طبق گزارشات منتشر شده مورینیو بسیار علاقه مند است، امکان ندارد که منچستریونایتد این مبلغ هنگفت را برای جذب یک هافبک خرج کند مخصوصا با توجه به اینکه در پست های دیگر نیز نیازمند جذب بازیکن است.

اگر ۷۰ و یا ۸۰ میلیون یورو بود میتوانستیم باور کنیم، حتی اگر ۱۰۰ میلیون یورو بود نیز کمی قانع کننده بود اما بیشتر از ۱۵۰ میلیون یورو بسیار خیالی است. اگر لاتزیو واقعا این پیشنهاد را داشته باشد قطعا این بازیکن را حفظ خواهد کرد اما به نظر میرسد اگر منچستریونایتد یا هر باشگاه دیگری پیشنهاد ۸۰ میلیون یورویی ارائه کند لاتزیو بلافاصله آن را خواهد پذیرفت.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

علاقه ی منچستر به بونوچی جدی تر از همیشه؛ میلان ۵۰ میلیون یورو میخواهد

منچستریونایتد خواهان جذب لیدر ایتالیایی تیم میلان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *