خانه / بازیکنان / خوزه مورینیو و چالش راشفورد

خوزه مورینیو و چالش راشفورد

رایان گیگز: اگر او فرصت بازی بعنوان مهاجم مرکزی را پیدا نکند روند پیشرفتش کامل نخواهد بود.

یونایتد فنز – بر اساس گفته های وینگر سابق و تحلیلگر منچستر یونایتد راشفورد نوجوان که از فوریه ۲۰۱۶ آتش بازی خود را در لیگ برتر و لیگ اروپا برای شیاطین سرخ آغاز کرد به این موفقیت دست یافت که در سن ۱۸ سالگی بعنوان بازیکن ملی در یورو ۲۰۱۶ ایفای نقش کند. همانطور که شاهد هستیم او چه در یونایتد و چه در تیم ملی عمدتا در جناحین توپ میزند و با حضور لوکاکو و بازگشت زلاتان به این زودی ها فرصت بازی در مرکز حمله را پیدا نخواهد کرد.

رایان گیگز:

” بله این مساله مشکل ساز خواهد بود، همانطور که اشاره شد با این وضعیت او فرصت چندانی برای بازی در مرکز حمله نصیبش نمی شود همچنین این شرایط با وجود هری کین در تیم ملی نیز تکرار خواهد شد.”

” من شباهت زیادی بین او و تیری هانری می بینم، او می تواند به طور وسیع در میدان تحرک داشته باشد، حتی اگر در مرکز خط حمله حضور پیدا کند در جدال با بازیکنان حریف به سمت چپ تمایل خواهد داشت. ولی اگر این فرصت ها در اختیار او قرار بگیرد در مواقع پیش بینی نشده مثلا اگر کین قادر به ادامه بازی نباشد می تواند جای او را پر کند. “

منبع: اکسپرس

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *