خانه / نقل و انتقالات / خوزه مورینیو می خواهد پیشنهاد ۹۰ میلیون پوندی برای ستاره رئال مادرید ارائه دهد

خوزه مورینیو می خواهد پیشنهاد ۹۰ میلیون پوندی برای ستاره رئال مادرید ارائه دهد

خوزه مورینیو پیشنهاد ۹۰ میلیون پوندی را برای به خدمت گرفتن گرت بیل را در دستور کار خود قرار داده ولی ترجیح می دهد که تا تابستان آینده برای این انتقال صبر کند.

یونایتدفنز -آینده طولانی مدت بیل با قهرمان لیگ قهرمانان اروپا در شک و شبهه قرار دارد ولی او همچنان می تواند در این پنجره نقل و انتقالات به الدترافورد برود.

این فوق ستاره ولزی از تعداد بازی که در رئال مادرید به او می رسد ناراضی است و اگر این تیم ستاره موناکو، کیلیان امباپه را به خدمت بگیرد، مادرید را ترک خواهد کرد. زین الدین زیدان مایل است که بازیکن ۲۸ ساله خود را که فصل گذشته دچار مصدومیت های زیادی شد، با ورود امباپه به مادرید، به فروش برساند.

منچستریونایتد در این پنجره نقل و انتقالات بیش از ۱۰۰ میلیون پوند هزینه کرده است، ۷۵ میلیون پوند برای جذب روملو لوکاکو و ۳۱ میلیون پوند برای ویکتور لیندلوف هزینه شد. مورینیو اعلام کرد که همچنان پول بیشتری در اختیار تیم است ولی آن ها درخواست ۴۸ میلیون پوندی اینتر میلان را در ازای ایوان پریسیچ رد کرده اند.

منچستریونایتد ۱۲ ماه جلوتر از تابستان ۲۰۱۸، به فکر به خدمت گرفتن و برگرداندن گرت بیل به لیگ برتر افتاده اند. اگرچه با ورود بیل به یونایتد، این تیم مجبور به پرداخت مبلغ زیادی می شود، مورینیو در صورتی که بیل در لیست نقل و انتقالات قرار بگیرد، وی را به تیم خود خواهد آورد.

درباره ی ایمان حسینی

ایمان حسینی
سلام. ایمان حسینی هستم. میتونم بگم از وقتی که با فوتبال آشنا شدم منچستر رو دوست داشتم و دارم و الان خیلی خوشحالم که میتونم در راستای این تیم به شما خدمت کنم. به امید موفقیت های بیشتر تیم و همه طرفدارهای عزیز. Manchester is Red

جعبه "همچنین ببینید"

تمایل مورینیو به ماندن روخو و دارمیان

ڙوزه مورینیو تصمیم گیری در مورد آینده را به دارمیان و روخو واگذار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *