دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / خوزه مورینیو در رفتار خود با بازیکنان تفاوت قائل می شود؟!

خوزه مورینیو در رفتار خود با بازیکنان تفاوت قائل می شود؟!

دو روز پیش شیاطین سرخ موفق شدند با شایستگی به فینال جام حذفی راه یابند، اما بر اساس برخی شواهد در پس پرده رختکن تیم حوادث دیگری جریان دارد.

یونایتد فنز – رئیس همواره اذعان داشته است که در برخورد با بازیکنان در انظار عمومی ریسک بزرگی را تقبل می کند. او کاملا متوجه می باشد که ممکن است با این رفتار حمایت دیگران را از دست بدهد اما اکثرا بر این موضوع تاکید دارند که این رویه مختص جناب آقای خاص می باشد. هر چند در این اواخر از جمله در دیدار با سوانسی حضور فرزند او روی نیمکت تعجب همگان را برانگیخته است اما موضوعی که انتقادها را متوجه او می سازد نحوه رفتار و برخورد او با بازیکنان است. ماه گذشته در جدال با برایتون در چهارچوب جام حذفی، هنگامی که بین دو نیمه بازیکنان در رختکن حضور داشتند او از نمانیا ماتیچ در مورد این که آیا او خسته است یا نه سوال پرسید و در ادامه تاکید داشت که او می بایست خسته باشد چرا که تنها بازیکن در میدان بود که به سختی تلاش می کرد.

با این که تا آن جای کار یونایتد با گل لوکاکو پیش افتاده بود اما مربی هیچ تمجید و توجهی به او نداشت، لوک شاو نیز در ساخته و پرداخته نمودن فرصت گلزنی روملو نقشی اساسی ایفا نمود اما وی نیز با بی توجهی مواجه گردید. برخی معتقد بودند که در مورد شاو بی انصافی صورت گرفته است در حالی که خیلی های دیگر عملکرد بدتری از او ارائه داده بودند. این چنین رفتاری، مانند برخورد مورینیو در دوران حضور در چلسی با محمد صلاح می باشد. او سال ۲۰۱۴ در تساوی با نورویچ صلاح را بین دو نیمه تعویض نمود و مدتی بعد او را به عنوان بازیکن قرضی به فیورنتینا داد.

 

منبع: THE SUN

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

پریرا برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد

پس از گمانه زنی ها درباره ی اینکه پریرا سرانجام برای کدام تیم ملی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *