دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / خوزه خروج مرد هلندی را تایید کرد

خوزه خروج مرد هلندی را تایید کرد

رسانه های ترک چندیست که در مورد مدافعین یونایتد به بحث و گفتگو پرداخته اند.

ونایتد فنز – بنا بر ادعای Fanatik فنر باغچه علاقه زیادی به دالی بلیند نشان داده و بر این اساس مورینیو نیز خروج وی در پنجره ژانویه را تایید نموده است. باشگاه ترکیه ای بر آن است که جهت تقویت قوای دفاعی مدافع چپی را به تیم خود بیافزاید، آنها در هفته های اخیر با لوک شاو از منچستر و نیز بابا رحمان و کندی از چلسی ارتباط برقرار کرده اند، اما در حال حاضر دالی بلیند توجهات را به خود جلب نموده و صحبت ها حاکی از آن است که هفته آینده مذاکرات رسمی جهت انتقال این بازیکن با منچستر یونایتد صورت خواهد گرفت.

قرارداد بلیند در سال ۲۰۱۸ به پایان خواهد رسید اما باشگاه لیگ برتری این امکان را دارد که تا یک فصل دیگر آن را تمدید کند. خوزه مورینیو در این فصل به طور عمده بلیند را در بازی های لیگ قهرمانان به کار برده است، در حالی که اشلی یانگ همواره انتخاب اول او به شمار می آید و همانطور که شاهد هستیم در این فصل عملکردی فوق العاده به نمایش گذاشته است. وی شب گذسته در مقابل واتفورد دو بار موفق به گلزنی شد و اگر به همین منوال پیش رود بعید به نظر می رسد که بلیند به این راحتی بتواند جایگاه خود را در ترکیب اصلی به دست آورد. هرچند با توجه به خلق و خوی مورینیو احتمال این که چنین بازیکن پر کاربردی را در میانه فصل از دست بدهد، خیلی زیاد نخواهد بود.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

پیشنهاد اولیه ی اسپورتینگ برای جذب پریرا رد شد

شیاطین سرخ اولین پیشنهاد اسپورتینگ را رد کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *