خوان ماتا از تاثیر افت منچستریونایتد بر آزار خود و خانواده اش در شبکه های اجتماعی می گوید
خوان ماتا از تاثیر افت منچستریونایتد بر آزار خود و خانواده اش در شبکه های اجتماعی می گوید

خوان ماتا از تاثیر افت منچستریونایتد بر آزار خود و خانواده اش در شبکه های اجتماعی می گوید

یونایتد فنز-

به گزارش MIRROR خوان ماتا می گوید آزار و اذیتی که از شبکه های اجتماعی به او وارد می شود "باورنکردنی" است. وی همچنین از "عصبانیت" خود از افت هشداردهنده ی منچستریونایتد می گوید.

 

ماتا و هم تیمی هایش شروع پرفراز و نشیبی داشته اند و این موضوع باعث شده تا مورد آماج حملات قرار بگیرند و فشار روی سرمربی تیم، اوله گونار سولشر نیز افزایش یابد. اگرچه یونایتد فصل را با برتری ۴-۰ مقابل چلسی آغاز کرد، پس از آن تنها توانسته چهار گل در پنج بازی به ثمر برساند. شیاطین سرخ تا به حال دو شکست را در لیگ تجریه کرده اند که آخرین آن ها شکست تحقیرآمیز مقابل وست هام در هفته ی گذشته بود.

 

عملکرد پایین تر از حد انتظار یونایتد، موجب روانه شدن سیل انتقادات هواداران تیم و همچنین هواداران تیم های رقیب شده است. اکنون خوان ماتا درباره ی این فصل سخت مطالبی را مطرح نموده است. وی در گفت و گو با نشریه ی TIMES گفت:

 

همه ی ما به عنوان بازیکنان تیم باید مسئولیت پذیر باشیم. ما یونایتد هستیم. افراد زیادی هستند که می خواهند ما خوب عمل نکنیم و از عملکرد بد ما لذا می برند.

 

دو گزینه پیش روی ماست: این که کنار هم بمانیم یا این که اجازه بدهیم انتقادات و خوشحالی دیگران از نتایج بد ما بینمان جدایی بیندازد. یک آخر هفته شما با زدن گل پیروزی، از شما بُت سازی می شود و سه روز بعد با از دست دادن یک موقعیت گلزنی به شخصیت بد داستان تبدیل می شوید.

 

پیامدهای هر حرکت کوچک در بازی باورنکردنی است. می تواند تبدیل به ویدیویی شود که میلیون ها بار در توییتر یا اینستاگرام دیده می شود. از دست دادن یک پنالتی یا انجام یک اشتباه در تلفن های هوشمند پخش می شود و از دید میلیون ها نفر یک "تراژدی" است.

 

 

پس از پیوستن ماتا از چلسی به یونایتد در سال ۲۰۱۴ وی تبدیل به یک شخصیت قهرمان در اولدترافورد شده؛ اما فصل جاری برای این بازیکن اسپانیایی فصل سختی بوده است. وی اعتراف می کند که وضعیت نگران کننده ی فعلی تیم روی خانواده اش نیز اثرگذار بوده است. ماتا اضافه کرد:

 

مردم می گویند "شما نمی توانید شکایتی داشته باشید. شما فوتبال بازی می کنید. فشار روی مردمی است که برای گذران زندگیشان باید کار کنند." البته، من این را می فهمم. ولی نتایج روی زندگی من، روحیه ام، چگونه گذشتن هفته های زندگی ام و روابطم تاثیر گذارند. برای دوست دخترم هم سخت است. برایش متاسفم. برای خانواده ام هم همین طور.  حرف نمی زنم، چون خشمگینم.

۰

درباره ی msals

مطلب پیشنهادی

ادینسون کاوانی: نیمکت نشین یا مهره کلیدی؟

ادینسون کاوانی تا بدین جای کار در منچستر موفق بوده و حالا سولشر باید کاوانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 6 =