خانه / مصاحبه / خشنودی کریک از بازگشت به میادین

خشنودی کریک از بازگشت به میادین

کریک از بازگشت همراه با برد تیم خود میگوید

یونایتدفنز- مایکل کریک این هافبک دفاعی کهنه کار و ۳۶ ساله تیم منچستریونایتد و سابق تیم ملی انگلستان از احساسات خود نسبت به اولین بازی خود پس از دوری طولانی مدتش این چنین گفت:

چند پاس اشتباه داشتم ولی اینکه به میادین بازگشتم فوق العاده است. مدت زیادی بود که غایب بودم و خیلی ناامیدکننده بود و واقعا تا الان فصل فوق العاده ای نداشتم. با توجه به اینکه از دیدار با بورتون به بعد غایب بوده ام، حالا در میدان حضور داشتن فوق العاده بود.اگر صادقانه بگویم، پیش از بازی کمی عجیب و غریب بود، چون مدتی طولانی غایب بودم ولی حضور در میدان در کنار هم‌ تیمی ها شگفت انگیز است و مهمتر از آن کسب پیروزی و مجوز صعود است. الان حال خوبی دارم و چندین هفته است که تمرین می کنم. طبیعتا به نهایت آمادگی کامل برای بازی نرسیده ام، احتمالا وقتی مسن تر می شوید کمی بیشتر طول می کشد تا آماده بازی شوید. ولی حس خوبی دارم، احساس سلامت می کنم و این احساس خوبی دارد پس در کل مشکلی ندارم.

وی همچنین افزود:

به نظرم در مجموع اینکه فصل چگونه پیش می رود جالب است ولی در حال حاضر اکثر بازیکنان آماده هستند. امیدوارم همینطور نیز بماند چون این بازه زمانی است که واقعا سرنوشت ساز می باشد.زمانیکه بازیها دشوار و پشت سر هم می شوند، تا جایی که می توانید به گزینه های آماده بازی بیشتری نیاز دارید. این نشانه خوبی برای نتیجه آخر فصل است، زمانیکه می خواهید به هدف خود برسید، در حال حاضر به نظر شرایط خوبی داریم.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *