پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / خروج منچستریونایتد از رقابت برای جذب ساویچ

خروج منچستریونایتد از رقابت برای جذب ساویچ

به نظر میرسد با وجود تمدید قرارداد فلینی و مبلغ بالای درخواستی لاتزیو منچستریونایتد دیگر به دنبال جذب سرگی میلینکوویچ ساویچ نیست.

یونایتد فنز- پس از جذب فرد، دالوت و لی گرانت، میلینکوویچ ساویچ هدف بعدی مورینیو در بازار نقل و انتقالات تابستانی است. این ملی پوش صربستانی که در جام جهانی کنار ماتیچ بازی کرد هدف نقل و انتقالاتی بسیاری از باشگاه های بزرگ فوتبال اروپاست.

گفته میشود رئال مادرید و همچنین یوونتوس شرایط جذب ساویچ را زیرنظر دارند. به نظر میرسد ساویچ یا به یکی از این دو تیم ملحق شده و یا در لاتزیو ادامه خواهد داد.

به ادعای روزنامه ی ایتالیایی Correire dello Sport رئال مادرید پیشتاز رقابت برای جذب این هافبک است و منچستریونایتد از رقابت باز مانده است. این ادعا پس از اینکه لاتزیو با مدیربرنامه های ساویچ، کزمان جلسه ای داشت مطرح شد.

ظاهرا کزمان پیشنهاد هایی که در ماه ژوئن از باشگاه های مختلف دریافت کرده بود را به مدیریت باشگاه ارائه کرد و از اهداف و برنامه های سرگی برای ادامه ی دوران حرفه ای اش سخن گفت.

به نظر میرسد پیشنهاد منچستریونایتد کمتر از مبلغ مورد انتظار لاتزیو بوده است و به همین دلیل آنها دیگر در رقابت برای جذب ساویچ نیستند. روزنامه ی مذکور آشکار ساخت که رئیس باشگاه لاتزیو کلودیو لوتیتو هنوز هم خواهان مبلغ هنگفت ۱۳۷ میلیون پوندی برای فروش این بازیکن ۲۳ ساله است.

البته لاتزیو از این مسئله آگاه است که اگر ساویچ خواستار ترک باشگاه باشد نمیتواند مانع از این تصمیم او شود، از این رو خود بازیکن، مدیر برنامه هایش و باشگاه لاتزیو به دنبال راه حلی هستند که همه را راضی کند.

گفته میشود ملاقات این هفته در رم برای انجام مقدمات و هماهنگی پیش از شروع مذاکرات بوده است. خروج شیاطین سرخ از رقابت برای ساویچ موقعیت رئال مادرید را برای جذب این ستاره ی صرب بهتر از قبل کرده است.

البته پدر سرگی، نیکولا ساویچ گفته است که ترجیح میدهد پسرش در ایتالیا به فوتبال بازی کردن ادامه دهد. او گفت:

من بار ها به او گفته ام که یوونتوس باشگاه فوق العاده ای برای اوست، باشگاهی ایده آل. یوونتوس باشگاهی شناخته شده و معتبر در تورین است که افتخارات زیادی دارد و چندین سال است سلطه ی کامل بر سری آ را در اختیار داشته است.

او در آنجا فرصت رشد و پیشرفت تا رسیدن به بالاترین سطح خود را خواهد داشت.

بعد از سه فصل در شهر رم، سرگی با فوتبال ایتالیا آشنایی کامل دارد و به خوبی با فرهنگ و اداب و سبک زندگی هماهنگ شده است و زبان ایتالیایی را نیز آموخته است. با هم تیمی های باکیفیتی مانند دیبالا، داگلاس کاستا و بقیه او میتواند فاتح اسکودتو و کوپا ایتالیا باشد و به تیمش در راه کسب قهرمانی لیگ قهرمانان کمک کند.

یووه همیشه در لیگ قهرمانان به مراحل پایانی میرسد و اگر آنها بتوانند معتبر ترین جام فوتبال باشگاهی دنیا را کسب کنند، سرگی حتی میتواند رویای کسب توپ طلا را در سر بپروراند.

او میتواند بعد از ۲۵ سالگی و کامل وردن بلوغ فوتبالی خود در ایتالیا به اسپانیا برود، دقیقا همانند کاری که زیدان انجام داد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

بونوچی خواهان خروج از روسونری

پس از کنار گذاشته شدن میلان از رقابت های لیگ اروپا بونوچی به دنبال جدایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *