پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / خروج دارمیان وابسته به ورود ساندرو

خروج دارمیان وابسته به ورود ساندرو

پیوستن الکس ساندرو به منچستر یونایتد هر از چند گاهی در بین رسانه های ایتالیایی مطرح می شود اما واقعیت این می باشد که تاکنون این انتقال پیشرفتی نداشته است.

یونایتد فنز – بر اساس ادعای Corriere dello Sport این مدافع برزیلی در انگلستان با شیاطین سرخ به توافقاتی رسیده است اما این مساله چیزی را مشخص نمی کند. تنها مورد قطعی این است که یونایتد می بایست پست دفاع چپ خود را تقویت نماید اما تا بدین لحظه هیچ تحرکی در رابطه با ساندرو نه از جانب آنها و نه از جانب پی اس جی صورت نگرفته است. قیمت کماکان مبلغی مابین ۵۰ تا ۶۰ میلیون یورو تخمین زده می شود و تنها خبر مفید این می باشد که ادوودوارد ناچار است در این رابطه تصمیم گیری کند.

یوونتوس با به خدمت گیری جائو کانسلو نیاز خود را در زمینه دفاع میانی برطرف نمود اما در صورت از دست دادن ساندرو وضعیت تغییر خواهد کرد و شواهد حاکی از آن است که حضور دارمیان در این جایگاه با مبلغی حدودا ۲۰ میلیون یورو محتمل می باشد. بر اساس بازخوردی که در شبکه های اجتماعی وجود دارد هر اندازه که حضور ساندرو برای هواداران هیجان انگیز است، خروج دارمیان نیز می تواند باعث دلگرمی آن ها شود.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

بیلد: منچستریونایتد همچنان علاقه مند به جذب آرتورو ویدال

روزنامه ی آلمانی از علاقه ی منچستر به ویدال خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *