خانه / هیچکدام / خدیرا:رفتار با شواینی منصفانه نیست , پوگبا بازیکنی متفاوت است

خدیرا:رفتار با شواینی منصفانه نیست , پوگبا بازیکنی متفاوت است

ملی پوش آلمانی باشگاه یوونتوس از دو هم تیمی سابق خود میگیود…

یونایتدفنز – سامی خدیرا در گفت‌و‌گو با هفته‌نامه Welt am Sonntag آلمان در مورد تبعید شدن باستین شواین‌اشتایگر به تیم زیر ۲۱ ساله‌های منچستریونایتد از سوی آقای خاص، گفت:

روی هم رفته از وضعیتی که برای شواینی به وجود آمده، متأثر شده‌ام چون او بازیکنی است که بازی‌هایش را دنبال می‌کردم. در طرف مقابل باید درک کرد که فوتبال یک تجارت است و در صنعت ما وقتی ژوزه مورینیو، باستین شواین‌اشتایگر را از ترکیب تیمش برای مسابقات لیگ اروپا کنار می‌گذارد، باید تصمیم وی را هم پذیرفت. ترجیح می‌دهم در شرایطی نباشم که بازیکنی را که دوران حرفه‌ای فوق‌العاده‌ای داشته است، کنار بگذارم، چون به‌نظرم چنین رفتاری شایسته بازیکنی در این حدواندازه نیست.

img-quand-khedira-remercie-pogba-1470748040_580_380_center_articles-227309

هافبک ۲۹ ساله یوونتوس همچنین در خصوص انتقاداتی که به رقم ۸۹ میلیون پوندی پل پوگبا و شکسته شدن رکورد نقل‌وانتقالات تاریخ مطرح است، در دفاع ازهم‌تیمی پیشین خود اظهار داشت:

بازار نقل‌وانتقالات در کل دیوانه‌کننده است، اما وقتی پولی موجود باشد، باشگاه می‌تواند روی بازیکنان مدنظرش سرمایه‌گذاری کند. اگر من هم چنین پولی داشتم، حتماً صرف خرید پوگبا می‌کردم. او می‌تواند منچستریونایتد را به دوران اوجش بازگرداند. پل بازیکنی است که می‌تواند تفاوت را رقم بزند.

درباره ی داریوش رشیدی

داریوش رشیدی
متولد لامرد فارس - مدت طرفداری: از 9 سالگی - اسطوره مورد علاقه:روی کین - بازیکن مورد علاقه : مایکل کریک - فعالیت های یونایتدی خودم در شبکه اجتماعی رو با مدیریت گروه بین المللی منچستر یونایتد شروع کردم و سپس عضو مجموعه یونایتدفنز شدم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *