خانه / هیچکدام / خبرهای جدید از مصدومیت پوگبا

خبرهای جدید از مصدومیت پوگبا

به نظر میرسد حضور این هافبک جوان، در دیدار پنجشنبه شب در برابر منچستر سیتی، در هاله ای از ابهام قرار دارد.

 

یونایتد فنز- پل پوگبا، هافبک با ثبات شیاطین سرخ، که در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا، در برابر اندرلخت، ۱۲۰ دقیقه کامل در زمین حضور داشت، در بازی دیروز در برابر برنلی هم بطور ثابت و از ابتدا برای یونایتد به میدان رفت. این هافبک ملی پوش فرانسوی، در دقایق پایانی بازی مقابل برنلی، به علت مصدومیت از زمین بازی خارج شد.

خوزه مورینیو، سرمربی منچستر یونایتد، ضمن تمجید از بازی شجاعانه و فداکارانه پوگبا در بازی در برابر برنلی، اذعان کرد که معلوم نیست این بازیکن بتواند برای دربی روز پنجشنبه در برابر سیتی، به مرز آمادگی برسد یا نه؛ وی گفت:

نمی ‌دانم پل مصدوم شده است یا بخاطر خستگی عضلات است، اما مطمئنا دیگر برای او جانی نمانده است، نمی‌دانم. همانطور که می ‌گفتم، اگر نتواند پنجشنبه بازی کند، نمی‌تواند پنجشنبه بازی کند، از یک بازیکن دیگر استفاده می‌ کنیم و زانوی غم بغل نخواهیم کرد، همانطور که امروز زانوی غم بغل نکردیم.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *