خبرنگار ایتالیایی: منچستر یونایتد توان اقتصادی کافی برای خرید کریستیانو رونالدو ندارد!

در حال حاضر اخبار خروج رونالدو از یوونتوس در پنجره ی نقل و انتقالاتی پیش رو به گوش می رسد، اما رسانه های اروپایی هنوز نتوانستند مقصد مشخصی برای بازیکن پرتغالی پیش بینی کنند.

یونایتد فنز – از پاریس سنت ژرمن به عنوان مقصد احتمالی وی یاد می شود، اما انتقال به یکی از سه باشگاه سابقش، منچستر یونایتد، رئال مادرید یا اسپورتینگ، گزینه ی محتمل تری به نظر می رسد.

خبرنگار ایتالیایی، کلودیو ریموندی، اکنون در Sport Mediaset ادعا کرده است که شیاطین سرخ توانایی بازگرداندن بازیکن ۳۶ ساله به اولدترافورد را نخواهند داشت. وی در واقع معتقد است که رونالدو یک فصل دیگر را نیز در بانوی پیر سپری خواهد کرد. ریموندی اظهار داشته است:

کریستیانو رونالدو قصد ترک یوونتوس را ندارد و می خواهد به قرارداد خود با باشگاه، که در سال ۲۰۲۲ به پایان می رسد، احترام بگذارد. بازگشت به اسپانیا و مادرید فرضیه ای بیش نیست و منچستر یونایتد نیز توانایی اقتصادی کافی برای جذب وی ندارد. او تحت هیچ شرایطی تورین را ترک نخواهد کرد، حتی به دلایل شخصی که مربوط به حامیان مالی او است.

رونالدو برنامه ای برای آینده اش دارد و ما آن را برایتان فاش خواهیم کرد. او می خواهد قراردادش را در یوونتوس به اتمام برساند و سپس به مدت دو سال در اسپورتینگ پرتغال بازی کند.

این برنامه ی کریستیانو در روزنامه ی پرتغالی Record نیز ذکر شده است. این رسانه همچنین مدعی است که او می خواهد دوران بازی خود را در اسپورتینگ به پایان برساند، اما ممکن است مدتی طول بکشد تا این اتفاق رخ دهد، زیرا وی احساس می کند که هنوز چند سال دیگر نیز می تواند در بالاترین سطح فوتبال بازی کند.

در این گزارش از هیچ باشگاه دیگری به عنوان مقصد احتمالی نام برده نشده است.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

مقاله: هواداران منچستر یونایتد خواهان جذب مانوئل لوکاتلی

مانوئل لوکاتلی با شروعی فوق العاده در یورو ۲۰۲۰، توجه ها را به سوی خود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 11 =