خانه / هیچکدام / خانواده موراتا مخالف جدایی وی از رئال مادرید

خانواده موراتا مخالف جدایی وی از رئال مادرید

خانواده موراتا مخالف پیوستن او به یونایتد میباشند.

یونایتد فنز-موراتا پس از اینکه در تیم زیدان نقش کوچکی ایفا کرد احتمال خروجش از برنابئو قوت گرفته است. یونایتد بدنبال این بازیکن تیم ملی اسپانیا است و مورینیو میخواهد او را جانشین زلاتان کند. مذاکرات میان رئال مادرید و یونایتد برای مدتی متوقف شده بود. موراتا شخصا علاقه زیادی به ترک رئال دارد و میخواهد به سرعت این انتقال انجام شود.
به گزارش express sport منچستریونایتد ابتدا پیشنهاد ۶۰ میلیون یورویی برای این بازیکن ارائه کرد که رئال مادرید آن را رد کرد. در مرحله بعد رئال درخواست ۷۰ میلیون یورو کرد اما بعد از آن مجددا آن را تا ۷۹٫۵ میلیون یورو افزایش دادند.

منبع اسپانیایی diario madrista اظهار دارد که اگر موراتا به یونایتد برود بخشی از اقوام و فامیل او با آن موافق نخواهند بود. آنها فکر میکنند از آنجایی که موراتا همیشه بدنبال موفقیت با رئال بوده است ترک آنجا اشتباه خواهد بود. موراتا فصل قبل تنها ۱۴ بازی در لالیگا ثابت بازی کرد اما ۱۵ گل به ثمر رساند. زیدان و هم تیمی هایش بطور کامل از او حمایت میکنند و خواهان ماندن او هستند. اما بنظر میرسد موراتا تصمیمش را گرفته و یونایتد مقصد بعدی او خواهد بود.

این منبع همچنین میگوید آلیس کامپلو همسر موراتا موافق ترک اسپانیا می باشد. موراتا میترسد که اگر در رئال بماند بازهم نتواند بازی کند و جایگاهش در تیم ملی اسپانیا برای جام جهانی ۲۰۱۸ به خطر بیفتد.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *