خانه / هیچکدام / خامس از باشگاه خواسته تا پیشنهاد اینتر را رد کنند

خامس از باشگاه خواسته تا پیشنهاد اینتر را رد کنند

 

یونایتدفنز – به گزارش منابع اسپانیایی خامس رودریگز که در این فصل زیاد فرصت بازی را در باشگاه رئال مادرید به دست نیاورد به خروج از این باشگاه بسیار نزدیک شده است.

اخبار زیادی در رابطه با علاقه منچستریونایتد به این بازیکن گفته‌شده است اما باشگاه دیگری نیز به این بازیکن علاقه‌مند است و اخبار حاکی از آن است که پیشنهادی ۳۶ میلیون پوندی نیز برای این بازیکن ارائه کرده‌اند که ظاهراً با مخالفت باشگاه رئال مادرید روبرو شد

دلیل این مسئله را می‌توان علاقه خامس برای پیوستن به منچستریونایتد و اینکه منچستر قادر است پیشنهاد بهتری برای این بازیکن ارائه دهد دانست.

پس‌ازاینکه منچستریونایتد توانست مجوز حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد حال خامس نیز به‌شدت علاقه‌مند به حضور در این باشگاه و به دست آوردن نقش ثابت خود هست.

رودریگز تنها ۱۳ بازی را در لالیگا از ابتدا آغاز کرده اما بااین‌وجود توانسته آمار خوب ۸ گل و ۶ پاس گل را در ۲۲ بازی خود برای رئال مادرید ثبت کند.

گفته می‌شود که این بازیکن کلمبیایی رابطه خوبی با زیدان ندارد و به دنبال ترک رئال و ادامه مسیر و آینده درخشان خود هست.

ژوزه مورینیو برای تقویت و بازگرداندن منچستریونایتد به مدعیان قهرمانی لیگ جزیره چندین بازیکن بزرگ را در نظر دارد. در لالیگا از بازیکنانی چون خامس و گریزمان به‌عنوان اهداف اصلی منچستریونایتد نام می‌برند.

درباره ی رامین حسین زاد

رامین حسین زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *