خانه / هیچکدام / حمایت سر الکس فرگوسن از آرسن ونگر

حمایت سر الکس فرگوسن از آرسن ونگر

با وجود انتقاد شدید هواداران آرسنال از ونگر، فرگوسن کبیر از این سرمربی کهنه کار حمایت کرده است.

 

یونایتد فنز- توپچی های لندن در این فصل عملکردی سینوسی داشتند و جای تعجب نداشت وقتی که این تیم با ایستادن در رتبه پنجم جدول، نتوانست سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند.

از ابتدای فصل، با شروع نتایج ناامید کننده آرسنال، همانند چند فصل اخیر، هواداران آرسنال، کمپین اعتراضی را به راه انداختند و در چندین جایگاه از استادیوم امارات، با نصب بنر های طعنه آمیز، خواستار استعفای ونگر شدند. معروفترین نماد اعتراضی هواداران آرسنال در این فصل، همان کمپین مشهور WENGER OUT بوده که تقریبا در تمام استادیوم های انگلیس، به شکلی خنده آور، تبدیل به نماد اعتراض هواداران شده است.

با وجود این هجمه انتقادات و سنگینی بار عدم موفقیت در کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، سر الکس فرگوسن به حمایت از رقیب دیرینه خود پرداخته و به نوعی هواداران آرسنال را به ناسپاسی متهم کرده است. وی با بیان این نکته که هیچ کس مانند ونگر، به باشگاه آرسنال وفادار نبوده است گفت:

در حال حاضر، البته با شرایط مضحک تحت فشاری که آرسن در آن قرار دارد، من فقط تعجب می کنم که آیا آنها متوجه کاری که برایشان انجام داده نمی شوند. فوق العاده ترین نکته درباره او این است. او از پس انبوهی از انتقادات درطی چند ماه اخیر بر آمد، و هرگز کم نیاورد. او تصمیم درستی گرفت، عزم و سرسختی خود را نشان داد. به نظرم وقتی به آن کارها نگاه می کنید، این یک شجاعت است، و من مطمئن نیستم که آنها دیگر بتوانند چنین سرمربی ای را پیدا کنند. کاملا راحت است که بگویید از شر او خلاص شوید، اما چه کسی را جایگزین او کنید؟ چه کسی را پیدا خواهید کرد تا آن باشگاه را همانطوری که است تا ۲۰ سال آینده حفظ کند؟ من واقعا برای او متاسفم چون به نظرم او شجاعت بی نظیری از خود نشان داد، و به نظرم شرایط را کاملا اداره کرد. مربیان زیادی را نمی شناسم که چنین کاری انجام داده باشند.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *