حماسه ی یونایتد-سانچو ادامه دارد؛ توافق قریب الوقوع است

علاقه ی چهار ساله ی منچستر یونایتد به جیدون سانچو، هنوز منجر به خرید این بازیکن نشده است.

یونایتد فنز – به گزارش BBC، در حال حاضر هیچ احساسی مبنی بر اینکه تلاش یونایتدی ها برای امضای قرارداد با سانچو به یک شکست ختم خواهد شد وجود ندارد.

آخرین پیشنهاد آنها که ۸۵ میلیون یورو ارزش داشت رد شده است ولی سیگنال هایی که سیمون استون، خبرنگار بی بی سی دریافت کرده، همگی نشان دهنده اطمینان موجود برای رسیدن به توافق با دورتموند می باشد.

احساس کنونی این است که شاید منچستر یونایتد مجبور نباشد تا مبلغ درخواستی اولیه دورتموند برای سانچو که ۹۵ میلیون یورو است را پرداخت کند. در حال حاضر به نظر می رسد سوال اصلی این باشد که مبلغ نهایی برای توافق دو تیم چقدر خواهد بود؟ و چه مدت و چقدر زمان لازم خواهد بود تا دو تیم به یک توافق درست برسند، نه اینکه آیا این انتقال انجام خواهد شد یا خیر؟

Fabrizio Romano ژورنالیست ایتالیایی نیز مدعی شده، منچستر یونایتد رسما به اطلاع دورتموند رسانده که حاضر است برای سانچو ۸۵ میلیون یورو بپردازد. بند پاداش ها بعنوان بخشی از مذاکرات مورد جمع بندی قرار گرفته و به زودی توافق حاصل میشود. سانچو بصورت واضح اعلام کرده که میخواهد به منچستر یونایتد بپیوندد.

بروسیا دورتموند هنوز به دنبال ۹۵ میلیون یورو بصورت تضمین شده است. دو باشگاه در حال صحبت در مورد ساختار رقم پرداختی هستند.

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

رسمی: اوله گنار سولشر قرارداد خود را با منچستریونایتد تمدید کرد

مربی نروژی شیاطین سرخ آماده است تا منچستر را به روز های خوش خود بازگرداند.

یک دیدگاه

  1. از خبرای سانچو خسته نشدید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + دو =