خانه / نقل و انتقالات / حقیقت پیشنهاد ۵۵ میلیون یوروئی منچستریونایتد برای آسنسیو

حقیقت پیشنهاد ۵۵ میلیون یوروئی منچستریونایتد برای آسنسیو

گفته میشود که منچستریونایتد پیشنهادی ۵۵ میلیون یوروئی برای مارکو آسنسیو، ستاره جوان رئال مادرید ارائه کرده است و حضور استعدادیابان منچستر در اسپانیا، این احتمال رابه شدت افزایش داده است. 

یونایتد فنز- البته در حال حاضر چنین پیشنهادی از سوی منچستریونایتد خنده دار به نظر میرسد.

در مدت حضور آسنسیو در تیم مادیدی، ارزش این بازیکن به شدت افزایش یافته است و با توجه به ارزش گذاری های فعلی در نقل و انتقالات باید انتظار قیمت گذاری نجومی رئال مادرید روی ستاره جوان این تیم باشیم.

البته لازم به ذکر است که در حال حاضر هیچ دلیلی برای ترک رئال مادرید توسط آسنسیو وجود ندارد و این بازیکن ۲۱ ساله حالا از ارکان مهم تیم زیدان است.

روزنامه کاتالانی Mundo Deportivo داستان اصلی را به گونه دیگری بیان میکند. این یکی از چیز هایی است که بر مورینیو پوشیده نمانده و این اتفاق پیش از این افتاده است و حالا باز هم توسط منابع مختلف منتشر میشود. 

این روزنامه کاتالانی اذعان کرد که هنگامی که منچستریونایتد برای موراتا مذاکره می کرد، در فکر تسریع انتقال آسنسیو به منچستر بود و در همین زمان پیشنهادی به ارزش ۵۵ میلیون یورو برای خرید این استعداد جوان اسپانیایی ارائه کرد.

در حال حاضر هیچ ادعایی در مورد پیوستن این وینگر ۲۱ ساله اسپانیایی به منچستریونایتد وجود ندارد، این پیشنهاد در گذشته برای خرید او داده شده است و حالا دیگر هیچ ماجرایی پشت این اخبار نخواهد بود.

 

درباره ی امیر محمد جمالی

امیر محمد جمالی
سلام ، من امیرمحمد جمالی هستم. دو سال نویسنده وبلاگ های بازی رایانه بودم ، دو ساله که تو حیطه ورزشی فعالیت میکنم. من به مجموعه یونایتد فنز اومدم تا به شما هواداران منچستریونایتد خدمت کنم... با تشکر

جعبه "همچنین ببینید"

گرت بیل به عنوان جانشین رونالدو در رئال مادرید باقی خواهد ماند

هدف طولانی مدت منچستریونایتد جانشین کریستیانو رونالدو در رئال مادرید خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *