خانه / هیچکدام / حضور رونی مقابل میدلزبرو در هاله ای از ابهام

حضور رونی مقابل میدلزبرو در هاله ای از ابهام

مورینیو در مصاحبه ی خود در مورد علت خط خوردن رونی از لیست بازی با ساندرلند صحبت کرد.

یونایتد فنز- مورینیو اظهار داشت که رونی به خاطر احساس درد از ناحیه ی ران در تمرینات از لیست تیم برای بازی با ساندرلند کنار گذاشته شد. کاپیتان شیاطین سرخ شرایط مشخصی در مورد آمادگی برای رویارویی با میدلزبرو در الدترافورد پس از اینکه گزارش شد او در جلسه ی تمرینی روز کریسمس در کمپ تمرینی کارینگتون مصدوم شده است، ندارد.
هنگامی که پس از پیروزی مقابل ساندرلند از بازگشت رونی مقابل میدلزبرو پرسیده شد مورینیو جواب داد:

صادقانه بگویم؛ فکر نمیکنم این امر ممکن باشد ولی امیدوارم که او به بازی برسد. من همیشه دوست دارم او را در دسترس داشته باشم ولی من هنوز در دوراهی هستم، باید منتظر ماند و روند و شرایط مصدومیت را دید.
این ماهیچه ی عجیبی است. بسیار بزرگ و احاطه شده توسط دیگر ماهیچه ها و شما میتوانید در آنجا مصدومیتی داشته باشید ولی همچنان به خوبیقادر به حرکت باشید. او خیلی آماده نبود. این مشکل بزرگ نیست، ولی در چهار روز من هنوز به طور قطعی در مورد چیزی مطمئن نیستم

gettyimages-630542316

پیش از بازی و در یک مصاحبه با اسکای اسپورتس، از مورینیو پرسیده شد که آیا رونی به دلیل بازی های فشرده ی پیش رو خط زده شد است که وی گفت:

نه واقعا، چرا که بازی بعدی ما در روز ۳۱ام دسامبر است.

او ادامه داد:

مشکل ما بازی بعدی نیست، بلکه این است که ما در ۳۱ام بازی خواهیم کرد و دوباره سه روز بعد در دوم ژانویه بازی خواهیم کرد. این برای ما به عنوان منچستریونایتد مشکل محسوب میشود. برای ساندرلند مزیتی(میزبانی) وجود دارد که بعد از آن دوباره بازی خواهند کرد ولی برای ما این یک مشکل است.
او فقط در تمرین دیروز کمی احساس ناراحتی کرد و ما به این نتیجه رسیدیم که بهترین تصمیم برای او و برای ما این است که او مقابل ساندرلند بازی نکند.

 

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *