حضور تدن منگی در تمرینات تیم اول منچستریونایتد
حضور تدن منگی در تمرینات تیم اول منچستریونایتد

حضور تدن منگی در تمرینات تیم اول منچستریونایتد

یونایتد فنز – به گزارش Manchester Evening News، جیمز گارنر و تدن منگی در تمرینات تیم اول منچستریونایتد حاضر شدند.

 

با بازگشت بازیکنان آسیب دیده یونایتد و عدم ظهور مصدومی جدید، اوله گنار سولشر کار سختی برای انتخاب تیم خود خواهد داشت. از طرفی نیز آماده است تا به بازیکنان جوان خود برای ادامه ی فصل میدان دهد.

 

گارنر از دسامبر تا کنون، برای شیاطین سرخ به میدان نرفته اما در تمرینات روز دوشنبه به همراه منگی ۱۸ ساله نیز دیده شد. منگی بر خلاف گارنر تا کنون برای تیم اصلی منچستر بازی نکرده است. اوله گنار سولشر در این فصل علاقه مند بوده تا جایی که امکان داشته، در ترکیب خود از جوانان استفاده کند. همانند برندون ویلیامز و میسن گرینوود که از اعصای اصلی و مهم یونایتد به حساب می روند.

نیل وود، سرمربی تیم زیر ۲۳ ساله های منچستریونایتد چندی پیش تایید کرد، گارنر یکی از شش بازیکنی است که شیاطین در نظر دارند آنها را برای فصل آینده قرض دهند. این تیم با جدایی هافبک انگلیسی در ژانویه مخالفت کرده بود.

 

از تدن منگی نیز به عنوان یکی از بازیکنان آینده دار یاد می شود. عملکرد خوب او در تیم رزرو باعث شد تا در بازی مقابل آستانه قزاقستان بر روی نیمکت قرار بگیرد، هر چند از او در این بازی استفاده نشد.

 

منگی این فصل ۱۴ بار برای تیم زیر ۲۳ ساله ها به میدان رفت و همچنین رهبری تیم زیر ۱۸ ساله های یونایتد بر عهده دارد. تیمی که بعد از سال ۲۰۱۲ موفق شد بار دیگر به نیمه نهایی جام حذفی صعود کند اما مشخص نیست ادامه ی این تورنمنت ممکن است یا خیر.

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

مقاله: فرصت مناسب برای شش بازیکن آکادمی

بازیکنان منچستر یونایتد قرار است طی دو هفته آینده تا حد ممکن با بازی های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 11 =