حضور آزمایشی دو بازیکن لهستانی در منچستریونایتد
حضور آزمایشی دو بازیکن لهستانی در منچستریونایتد

حضور آزمایشی دو بازیکن لهستانی در منچستریونایتد

یونایتد فنز – دو باشگاه کورونا کیلتس و تیم جوانان هاشاو انتقال بازیکنان خود را به منچستریونایتد به صورت آزمایشی تایید کردند.

 

رادوسلاو سوریس یکی از دو بازیکن جذب شده توسط یونایتد است. این بازیکن هم اکنون در تیم کورونا کیتلس لهستان فعالیت دارد. کورونا در سطح اول لیگ لهستان حضور دارد و هم اکنون در رده ی پانزدهم این لیگ شانزده تیمی قرار دارد.

 

کیتلس تایید کرده است دوره ی آزمایشی سوریس در یونایتد از ۸ مارس آغاز و در ۱۵ مارس به اتمام می رسد. این مدافع جوان تاکنون در تیم اصلی کیتلس به میدان نرفته اما بعضا نامش در لیست ۱۸ نفره ی این تیم به چشم می خورد.

این دفاع ۱۶ ساله به صورت منظم در لیگ جوانان به بازی گرفته می شود و ۴۴ دقیقه نیز برای کورونا در لیگ جوانان اروپا به میدان رفته است. همچنین سوریس ۵ بازی برای تیم ملی زیر ۱۶ ساله های لهستان انجام داده است. سوریس دومین بازیکنی است که به صورت آزمایشی از کورونا به یونایتد ملحق شده است. اولین بار دروازه بان این تیم آدرین سنداچ در نوامبر ۲۰۱۹ یک هفته را با شیاطین سپری کرد.

 

ماتئوس لیپ دومین بازیکن لهستانی است که همراه سوریس به منچستر سفر خواهد کرد. این بازیکن ۱۶ ساله نیز در ۵ بازی برای تیم ملی زیر ۱۶ ساله های لهستان به میدان رفته است و سابقه ی حضور آزمایشی در آرسنال و سمپدوریا را نیز در کارنامه دارد.

 

لیپ بازی دو تیم منچستریونایتد و کلوب بروژ در لیگ اروپا در اولدترافورد تماشا خواهد کرد. انتظار می رود این مدافع در بازی دوستانه تیم زیر ۱۶ ساله های یونایتد و چلتنهام تاون حضور داشته باشد.

 

منبع: Manchester Evening News

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

منچستر یونایتد در اندیشه بازگرداندن چانگ

محصول آکادمی یونایتد نیم فصل خوبی را در وردربرمن سپری نکرده است. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هفت =