پنج شنبه , خرداد ۳ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / جیمی کرگر: لیورپول می بایست در نقل وانتقالات همچون یونایتد عمل می کرد

جیمی کرگر: لیورپول می بایست در نقل وانتقالات همچون یونایتد عمل می کرد

مرسی سایدی ها پس از تساوی ۱-۱ در مقابل نیوکسل، بار دیگر انتقاد ها را به سمت خود جلب کردند.

یونایتد فنز – لیورپول درهفت بازی گذشته خود تنها یک پیروزی کسب کرده و در خط دفاعی بار دیگر با بحرانی شدید مواجه شده است، آنها در مقابل خوزه لو بسیار متزلزل ظاهر شدند. کرگر به این موضوع اشاره می کند که کلوپ در تابستان هیچ تلاشی برای جذب مدافع میانی در جهت حل این مشکل صورت نداد. در سمت دیگر یونایتد با به خدمت گرفتن لوکاکو مشکل گلزنی خود را حل نمود و تبدیل به یکی از مدعیان اصلی قهرمانی شد. او در مصاحبه با Sky Sports چنین بیان می کند:

” آیا لیورپول از فصل قبل هجومی تر بازی می کند؟ آیا اول فصل چنین بوده؟ خیر، به هیچ وجه، من فعالیت دو تیم شهر منچستر، چلسی و تاتنهام را در فصل نقل و انتقالات پیگیری می کردم و توقع داشتم لیورپول نیز در راستای همین مسیر عمل کند ولی متاسفانه این اتفاق صورت نگرفت. شاید با توجه هفت بازی نخست لیگ به نظر شما هنوز برای قضاوت زود باشد ولی اگر به عملکرد یونایتد در فصل قبل رجوع کنیم، که فرصت های زیادی را در بازی های متعدد از دست دادند، در پایان فصل لوکاکو را خریداری کردند و این معضل خود را حل نمودند، اما در مورد لیورپول کماکان این مساله وجود دارد. مشکل بسیار بزرگیست، من حس می کنم هرچقدر هم بازی های آنها را در آینده نظاره گر باشم باز هم نظرم همین خواهد بود. یورگن کلوپ مجددا با همین سوالات مواجه خواهد شد و من همین جا پاسخ آنها را مشخص می کنم، همه چیز به فصل نقل و انتقالات باز می گردد. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

پوگبا: هر بار که به میدان می روم نهایت تلاش خود را می کنم

پوگبا از آخرین وضیعت خود میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *