دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / جیمی ردنپ: پوگبا غیر قابل مهار است

جیمی ردنپ: پوگبا غیر قابل مهار است

جیمی رد نپ در خصوص پوگبا توضیحاتی را ارائه داد

یونایتدفنز-جیمی رد نپ این بازیکن اسبق تیم های تاتنهام،بورنموث،ساوتهمپتون،لیورپول را دارد و در تیم ملی انگلستان نیز توپ زده است در خصوص پوگبا گفت:

اگر شما کسی را یارگیری کرده باشید که تقریبا دو متر قد دارد و دائم وارد محوطه جریمه شود و مجبور شوید مدام او را دنبال کنید، کار خیلی دشواری می شود.بخصوص وقتی آنها در ضربات هوایی بسیار خوب باشند و به نظرم پوگبا وقتی آن کار را انجام می دهد غیر قابل مهار است. شاید او تلاش بسیار زیادی می کرده است.هنوز او را باور دارم، پوگبا از سوی همه مورد انتقاد قرار گرفت، ایمان دارم که یک استعداد ناب در پل نهفته است.

 

همچنین وی ادامه داد ،حالا مردم درباره احیا شدن او صحبت می کنند، آیا این خوشبختانه دوران وی در منچستر یونایتد را ادامه خواهد داد؟

حس می کنم این نمایش برای خوزه حتی بیش از اینها ارزش داشت.چون اگر شما در آستانه یک شکست سه هیچ یا چهار هیچ در آنجا باشید، قدم بسیار بلندی رو به عقب برداشته اید چون آنها رقیب مستقیم شما هستند، یونایتد تیمی است که همه سعی می کنند از آن الهام بگیرند، پس برای مورینیو نتیجه بسیار بزرگی بود.برای لیگ نیز همینطور، چون به نظرم نشان داد که یونایتد و همچنین تاتنهام می داند که لیورپول در هفته جاری ثابت کرد شکست ناپذیر است.شما می توانید سیتی را شکست دهید، حتی اگر آنها در دربی فقط چند بازیکن برتر خود را در ابتدا به میدان نفرستادند.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

ماتا: آینده ی باشگاه با وجود چنین جوانانی روشن است

خوان ماتا پس از پایان بازی منچستریونایتد با کلاب آمریکا در مصاحبه ای پیرامون مسائل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *