دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / جیمی ردنپ معتقد است مورینیو باید از کونته تقلید کند

جیمی ردنپ معتقد است مورینیو باید از کونته تقلید کند

جیمی ردنپ میگوید که مورینیو برای فرار از بحران فعلی ابدی همانند انتونیو کونته عمل کند

یونایتد فنز – بر اساس گزارشی از سایت وب نیوز، منچستریونایتد زیر نظر جوزه مورینیو عملکرد خوبی را نشان نداده و هفته به هفته دارد با صدر جدول فاصله میگیرد، در حالی که چلسی تیم سابق مورینیو تحت مربیگری انتونیو کونته سرمربی جدید خود، در صدر جدول فرمانروایی میکند و با شش برد از ده بازی اخیر خود عملکرد درخشانی را از خود نشان داده اند.

حال جیمی ردنپ به مورینیو توصیه کرد که همانند کونته باید بهترین استفاده ممکن را از نفرات خود داشته باشد. او گفت:

مورینیو همانند کونته باید عمل کند و بیشترین کار را از بازیکنان خود بکشید. برای مثال چلسی فصل را بسیار ضعیف و با ترکیب ۴-۵-۱ اغاز کرد، ترکیبی که اصلا سازگار نبود و جواب نداد.

photo_2016-11-29_23-28-23

بنابراین کونته نتیجه گرفت که زمان تغییر فرا رسیده است و باید راهی برای استفاده بهتری از همان بازیکنانی که در اختیار دارد پیدا کند. در همین راستا کونته ترکیب خود را عوض کرد و با تغییر ترکیب اصلی تیم، نتایج نیز تغییر یافت و ورق برای انها برگشت. مورینیو نیز به جای استفاده از نفرات مختلف و تست کردن انها باید به یک ترکیب واحد برسد، ترکیبی که بتواند بهترین استفاده ممکن را از بازیکن ها داشته باشد.

درباره ی فرشید دیناری

فرشید هستم، فرشید دیناری. از زمانی که فوتبال رو شناختم عاشق زلاتان شدم و هستم و به هر تیمی که رفته به عشقش دنبالش رفتم. سابقه فعالیت تو فن پیج پاری سن ژرمن دارم ولی از وقتی زلاتان به برگترین باشگاه دنیا اومد جدی تر از همیشه دارم فعالیت میکنم. به امید قهرمانی خدا و تیمش

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *