جیدون سانچو در لیست فروش بروسیا دورتموند، اکنون احتمال جدایی وینگر زنبور ها ۹۰% است

آیا منچستر یونایتد می تواند از وضعیت آشفته ی دورتموند به نفع خود استفاده کند؟

یونایتد فنز –بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه و توجه دوباره به تابستان، برای منچستر یونایتد به معنای یک چیز است، آغاز دوباره شایعات انتقال سانچو به اولدترافورد.

ستاره بروسیا دورتموند تابستان گذشته به شدت به یونایتد لینک شده بود و اکثر روزنامه ها معتقد بودند که یونایتد او را به عنوان اولویت نقل و انتقالات خود مشخص کرده است. هفته ها و هفته ها گمانه زنی در آلمان و انگلیس افزایش یافت و هر دو باشگاه در مورد قیمت گذاری بازیکن به توافق نرسیدند.

در حالی که منچستر یونایتد مایل به پرداخت هزینه های کلان بود، آنها با قیمت ۱۲۰ میلیون یورو درخواستی دورتموند اختلاف نظر داشتند و در نتیجه، این بازیکن در بوندسلیگا ماندنی شد. اما این اتفاق به نفع هیچ یک از طرفین نبود، سانچو بسیار در تلاش است که فرم خوب فصل گذشته ی خود را تکرار کند.

این وضعیت، همراه با خسارات مالی وارده به تیم آلمانی به دلیل کووید ۱۹ باعث شده است که ایده فروش سانچو برجسته شود، چندین گزارش در آلمان حاکی از آن است که این اتفاق در تابستان سال جاری خواهد افتاد.

در پایان ماه گذشته، ما گزارشی ارائه دادیم که دورتموند انتظار فروش سانچو را دارد و از آن زمان چندین ادعای دیگر وجود دارد، به ویژه اینکه آنها اکنون قیمت درخواست خود را به ۱۰۰ میلیون یورو کاهش داده اند.

انتظار می رود منچستر یونایتد دوباره وارد رقابت جذب سانچو شود و اگرچه نامی از آنها برده نشده است، اما احساس می شود که اگر سانچو در دسترس باشد، آنها دومرتبه برای او اقدام کنند.

نشریه آلمانی WAZ این اخبار را را پوشش داده و اظهار می کند که اگر دورتموند موفق به کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان فصل آینده نشود، ستاره بریتانیایی خود را در لیست فروش قرار خواهد داد.

دورتموند در حال حاضر بالغ بر ۲۶ میلیون یورو از درآمد تلویزیونی را از دست داده است، آنها که اکنون در رتبه ششم جدول بوندسلیگا قراردارند، در صورت عدم صعود به رقابت های لیگ قهرمانان فصل آینده با ۷۵ میلیون یورو  ضرر مالی دیگر نیز رو به رو خواهند شد. در این صورت، فروش برخی از بازیکنان اجتناب ناپذیر خواهد بود، آنها یک لیست کوتاه هشت نفره از بازیکنان فروشی خود تهیه کرده اند که نام سانچو را می توان در کنار آکسل ویتسل، مانوئل آکانجی، محمود داهود، جیووانی رینا، رافائل گریرو، جود بلینگهام و ارلینگ هالند مشاهده کرد.

احتمال جدایی چهار نام آخر لیست کمتر از بقیه است اما از دست دادن اروپا می تواند بازیکنان برجسته ای مانند هالند را مجبور کند که در مورد وضعیت خود تجدید نظر کنند. اگرچه سانچو، بعد از علاقه منچستر یونایتد در تابستان گذشته، آنها می دانند که حداقل یک مشتری برای او وجود دارد.

بعلاوه، در حالی که آنها در آن زمان ۱۲۰ میلیون یورو می خواستند، این بار درخواست چنین قیمتی سوال برانگیز است و دورتموند باید با توجه به وضعیت مالی آشفته ی باشگاه باید با قیمت کمتری راضی به فروش ستاره ی ۲۰ ساله ی خود شود.

مکس بیلفلد روزنامه نگار Sky Sports آلمان، ادعا می کند که این مهاجم به احتمال ۹۰% در این تابستان از جمع زنبور ها جدا خواهد شد.

این یک ایده ابتدایی است که در آلمان مطرح شده است، اکنون جدایی سانچو فراتر از یک احتمال به نظر می رسد. ما مطمئن هستیم که شایعات او و شیاطین سرخ در ماه های آینده شدت بیشتری خواهد گرفت، اگرچه اینکه منچستر یونایتد دوباره برای جذب او اقدام خواهد کرد یا خیر، مهمترین بخش ماجرا است که ما هنوز درمورد آن چیزی نمی دانیم.

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

ستاره ی جوان پرتغالی، تحت نظر غول های منچستر در مسابقات یورو ۲۰۲۰

مدتی است که رسانه های پرتغالی انتظار دارند نونو مندز از اسپورتینگ جدا شود. +۱

یک دیدگاه

  1. اگه هالند رو میفروشن هالند رو بگیریم بهتر سانچو است

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 9 =