خانه / هیچکدام / جویس توصیه فرگوسن به وی را افشا کرد

جویس توصیه فرگوسن به وی را افشا کرد

جویس توصیه فرگوسن به وی را افشا کرد …

یونایتد فنزواران جویس توصیه فرگوسن به خود را فاش کرد ، وی گفت :
” روزی سر الکس فرگوسن کسی که همواره برایم قابل احترام است به ما گفت، همیشه در تیمی که در سرمربی آن هستید و هدایت آن را به اختیار دارید به دنبال خود باشید. شما باید به دنبال آثاری از خود باشید، شخصیت خود شما در تیم شما، و من همیشه برای این کار تلاش کردم . “
او همچنین افزود:
” اگر با شما درباره پرورش بازیکنان باانگیزه و انسانهای خوب صحبت کنم، سعی خواهید کرد به دنبال کسانی باشید که ناامید نمی شوند، آرام نمی نشینند، کم نمی آورند و مغلوب نمی شوند. “
واران جویس ۵۲ ساله که به گفته ی خود عاشق سرالکس فرگوسن و منچستریونایتد است در طول دوران بازیگری خود در تیم های بولتون ، پرستون نورث ، پلیموث آرگیل ، برنلی و هال سیتی بازی کرده است .
وی در طول سال های ۱۹۹۸ و ۲۰۰۰ به عنوان سرمربی بازیکن در هال سیتی مشغول به فعالیت بود ولی در سال ۲۰۰۰ بازیگری را کنار گذاشت و روی به عرضه مربیگری آورد . واران جویس که سابقه سرمربیگری در تیم های هال سیتی و رویال انتورپ را داشت در طی سال های ۲۰۰۸ الی ۲۰۱۰ به عنوان کمک مربی در تیم آکادمی منچستریونایتد شروع به فعالیت کرد و بعدها بدلیل تاثیر گذاری و جذب نظر سران منچستریونایتد از سال ۲۰۱۰ الی ۲۰۱۶ سرمربی تیم آکادمی منچستر شد . وی هم اکنون نیز به عنوان سرمربی در تیم ملبورن سیتی مشغول به فعالیت است .
مترجم : امید مستحسن

درباره ی مهدی بابایون

مهدی بابایون
از سال 2009 منچستری شدم ؛ شاید مثل خیلیاتون قدیمی نباشم ولی میتونم بگم جونمم برای منچستریونایتد میدم اسطورمم تا ابد سرالکس فرگوسن :)

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *