پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / جونز به بازی یکشنه مقابل لستر میرسد

جونز به بازی یکشنه مقابل لستر میرسد

جونز میتواند برای بازی یکشنه منچستر مقابل لستر در دسترس باشد . جونز در بازی چهارشنبه شب منچستر مقابل هال سیتی ۵۵ دقیقه بازی کرد اما در نهایت به علت کشییدگی کشاله پا مجبور به ترک زمین شد .

یونایتد فنز-مدافع ۲۴ ساله منچستر که در سه ماه اخیر رهبر خط دفاع یونایتد بود یک مشکل قدیمی در قسمت همسترینگ پا خود دارد .در هر صورت جونز حال عمومی خود را شبکه رسمی باشگاه MUTV این چنین بیان کرد:

“کمی درد پا دارم ولی در کل خوب هستم هیچ چیز جدی و خطرناکی نیست بنابر این امید وارم خیلی زود برگردم “

باید دید خوزه یکشنبه جونز را به زمین خواهد فرستاد یا بایلی بعد از یک ماه دوری از منچستر به ترکب شیاطین سرخ باز میگردد. بایلی پنج بازی تیم خود را به دلیل حضور در مسابقات جام ملت های آفریقا از دست داد اما سر انجام بعد از حذف ساحل عاج هفته قبل به اولدترافورد بازگشت شب گذشته باوجود حضور در نیمکت شیاطین سرخ فرصت بازی پیدا نکرد و این اسمالینگ بود که جایگزین جونز مصدوم شد . جونز در ادامه در مورد بازی شب گذشته گفت:

“بعد از نتایج رقم خورد در بازی های سه شنبه شب ما به پیروزی نیاز داشتیم به همین دلیل فشار روی ما زیاد بود. رقبا امتیاز از دست دادند ولی ما نتوانستیم ازآن استفاده کنیم همه ما در رختکن نا امید شدیم.”

درباره ی عباس جنت نژاد

عباس جنت نژاد
سید عباس جنت نژاد از نه سالگی طرفدار منچستر بهار 94 با انیستاگرام منچستر پرشین شروع کردم دو ماه بعد ادمین اینستاگرام یونایتد فنز شدم . و سر انجام از شهریور 94 درخدمت شما در سایت یونایتد فنز هستم.

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *