جوئل گلیزر به دنبال خرید باشگاهی دیگر
جوئل گلیزر به دنبال خرید باشگاهی دیگر

جوئل گلیزر به دنبال خرید باشگاهی دیگر

یونایتد فنز – تیم چیواس گوادالاخارا دوران خوبی را پشت سر نمی‌گذارد. این باشگاه اکنون در رتبه هفدهم لیگ ۱۹ تیمی قرار دارد و هواداران خواستار تغییر فوری در تیمشان هستند. یکی از درخواست ها فروش باشگاه بوده است. طرفداران این تیم از مالک فعلی باشگاه، خورخه ورگارا که پسر خود را به عنوان مدیریت برگزیده، ناراضی هستند. 

 

به همین دلیل، Soy Futbol در این هفته مطلبی را درمورد خریداران احتمالی این باشگاه منتشر کرده است و با کمال تعجب، یکی از این خریدار ها جوئل گلیزر، یکی از مالکان منچستریونایتد است. آنها می‌گویند هنگامی که منچستریونایتد با خاویر هرناندز قرارداد امضا کرده بود، تاجر آمریکایی قصد خرید این باشگاه مکزیکی در سال ۲۰۱۰ را داشت. در آن زمان مدیران قصد فروش چیواس را نداشتند.

 

 

با این حال، اکنون نیز این باشگاه برای فروش نیست و آموری ورگارا قبلا این موضوع را در توئیتر خود اعلام کرده بود، اما طرفداران و رسانه ها به دنبال فروش باشگاه هستند. این رسانه مکزیکی نظرسنجی ای را برای چهار خریدار احتمالی این باشگاه به راه انداخته است. جوئل گلیزر، کارلوس اسلیم، فردی هلفون و کانسلو آلوارز از گزینه های این نظرسنجی هستند، کارلوس اسلیم مردی است که طرفداران می‌خواهند.

 

با توجه به اینکه هواداران منچستریونایتد زیاد از گلیزر ها راضی نیستند، احتمالا آنها از خرید باشگاه جدیدی نیز هیجان زده نمی‌شوند. رسانه مکزیکی معتقد است چیواس حدود ۴۰ میلیون یورو ارزش دارد.

 

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

لیورپول خواهان اعطای امتیاز بازی با منچستریونایتد نخواهد بود

طبق قوانین و مقررات فعلی سه امتیاز بازی می تواند به تیم یورگن کلوپ برسد.

یک دیدگاه

  1. تو اینم میرینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + چهار =