خانه / هیچکدام / جوئل پریه را آماده برای چالش جدید

جوئل پریه را آماده برای چالش جدید

سایت رسمی باشگاه، مصاحبه ای با این دروازه بان جویای نام ترتیب داده است که باهم آن را مرور می کنیم.

 

یونایتد فنز- جوئل پریه را، اولین بازی رسمی خود را برای یونایتد، بعنوان بازیکن تعویضی و در پیروزی مقابل ویگان در جام حذفی، در ژانویه امسال انجام داد. اوایل ماه جاری بود که مورینیو در صحبت های خود اعلام کرد که او می تواند به بهترین دروازه بان پرتغالی جهان، برای نسل آینده تبدیل شود.

جوئل پریرا در مصاحبه دیروز خود با سایت باشگاه این چنین گفت:

آنها جملات زیبایی از جانب سرمربی بودند و حالا من باید ثابت کنم که او اشتباه نمی کند. وقتی یکی از بهترین مربیان جهان چنین اعتماد بنفسی به شما تزریق می کند، شما فقط می توانید احساس خوبی داشته باشید. می خواهم با تمرین و عملکرد خوب، پاسخ اعتماد او را بدهم. من هر روز سخت تلاش می کنم و قدم بعدی یکشنبه است، پس بیایید روی آن تمرکز کنیم خواهیم دید چه خواهد شد.

پریه را در مورد بازی در برابر کریستال پالاس گفت:

روز بزرگی برای بازیکنان جوان در پیش رو است. همانطور که مربی گفت، برخی از ما فرصتی خواهیم داشت و ما نیز منتظر آن هستیم. امیدواریم ‌نتیجه خوبی کسب کنیم، همگی از آن لذت خواهیم برد و خوب بازی خواهیم کرد.

پریه را در سال ۲۰۱۲ از نیوچاتل چاماخ به یونایتد پیوست. وی پیش از بازگشت به منچستر در ژانویه امسال، نیم فصل اول را، به صورت قرضی، در وطن خود پرتغال و در باشگاه بلننزه، سپری کرد. برهه ای که به گفته خودش بسیار لذت بخش و موفقیت آمیز بود.

پریه را راجع به آن روزها گفت:

این فصل یکی از بهترین و مهمترین فصل ها برای من بود، بخصوص شش ماه قرضی ابتدای فصل، که بسیار خوب پیش رفت. من در لیگ برتر پرتغال در ترکیب ثابت حضور داشتم و آن به پیشرفت من کمک شایانی کرد. تجربه بسیار خوبی بود. ولی بازگشت به اینجا و تمرین با تیم اصلی حتی بهتر هم‌ بود چرا که هر روز با بازیکنانی در سطح جهانی تمرین می‌ کنم.

پریه را در مورد رابطه و همچنین رقابت خود با دو سنگربان اصلی منچستریونایتد گفت:

دو نفر از آن دروازه بانان سطح جهانی همکاران او یعنی دیوید دخیا و سرخیو رومرو هستند، آنها احتراما دروازه بانان اول اسپانیا و آرژانتین می باشند. ما از کار کردن با یکدیگر بسیار لذت میبریم، آنها دو دروازه بان شگفت انگیز و دو انسان فوق العاده هستند. دوستان خوبی هستند. هر روز چیزهای جدیدی از آنها یاد می‌ گیرم. هر چه نیاز داشته باشم، می دانم که می توانم روی آنها حساب کنم و همیشه سعی می کنند به من کمک کنند و به من بگویند که برای پیشرفت چکار می‌ توانم کنم. ما رابطه بسیار خوبی داریم و وقتی زمان مناسبی باشد با هم دیگر شوخی هم می کنیم‌.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *