یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / جنگ منچستری ها برای جذب ستاره ی لایپزیگ

جنگ منچستری ها برای جذب ستاره ی لایپزیگ

به ادعای نشریه های آلمانی منچستریونایتد و منچسترستی به دنبال جزو تیمو ورنر هستند.

یونایتد فنز- الکسیس سانچز در بخشی از نقل و انتقالات ژانویه دلیل اصلی جنگ نقل و انتقالاتی بین منچسترسیتی و منچستریونایتد بود. صدرنشینان فعلی لیگ جزیره و مدعی اصلی قهرمانی وقتی دیدند رقابت برای جذب سانچز شدید شده است کنار کشیدند که البته ادامه ی این رقابت خواسته ی خبرگزاری های انگلیسی بود.

از آن زمان چندین بازیکن به این دو باشگاه لینک شده اند و این موضوع با توجه به این نکته است که جنگ تابستانی این دو باشگاه برای جذب بازیکن مورد علاقه ی رسانه ها و همچنین مدیر برنامه هاست.

هفته نامه ی SportBild در این هفته اشاره کرده است که هر دو باشگاه منچستری علاقه مند به جذب بازیکن لایپزیگ هستند. این نشریه معتقد است اگر هر یک از این دو باشگاه در تابستان واقعا به دنبال جذب این بازیکن باشند، هزینه ی این خرید میتواند حدود ۱۲۰ میلیون یورو باشد و رقابت این دو باشگاه مسلما کمک خواهد کرد که لایپزیگ به احتمالا زیاد علاقه ای به فروش بازیکن خود نخواهد داشت قیمت را تا جای ممکن بالا ببرد.

اما هیچ یک از میان پپ و ژوزه آنقدری نیازمند یک مهاجم نیستند که ۱۲۰ میلیون یورو برای یک بازیکن ۲۱ ساله پرداخت کنند. او با زدن ۱۴ گل در فصل جاری همه را تحت تاثیر قرار داده است اما نه به اندازه ی ۱۲۰ میلیون یورو و آینده ی این انتقال به جام جهانی و عملکرد ورنر در روسیه بستگی دارد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

بنفیکا همچنان به جذب دارمیان علاقمند است

به نظر می رسد که باشگاه پرتغالی بنفیکا هنوز از جذب متیو دارمیان ناامید نشده …

یک کامنت

  1. هیچ راهی نداره که این تبلیغ سمت چپ صفحه بره.یا برش داشت…..دیوونم کرد بخدا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *