جنگ داخلی؛ بررسی ۶ دیدگاه مختلف هواداران درمورد اوله گونار سولشر

پس از شب کم فروغ شیاطین سرخ در خاک آلمان و برگشتن به لیگ اروپا، شک و تردید های زیادی در مورد سولشر مطرح شده است. در این مقاله، به بررسی نظرات مختلف هواداران در مورد مرد نروژی می پردازیم.

یونایتد فنز – کارشناسان رادیویی و روزنامه ها همچنان بعد از هر نتیجه، فشار زیادی روی مربی می گذارند. اد وودوارد از اوله حمایت می کند و ظاهرا خطری جایگاه او را تهدید نمی کند اما بعضی خبرگذاری ها از جمله MEN ادعا کرده اند یونایتد با مائوریسیو پوچتینو در تماس بوده است.

اکنون هواداران چند دسته شده اند، شاید برخی نظرات درست نباشد بخصوص وقتی که در باره جانشین سولشر صحبت می شود. نکته مهم این است که نظرات باید منطقی و محترمانه باشد.

نتیجه داربی، بحث در مورد آینده سولشر را تشدید می کند و نبرد های این ماه برابر، شفیلدیونایتد، لیدز، ولورهمپتون و لستر، بسیار حیاتی خواهد بود. نتایج این مسابقات بسیار سخت در آخر ماه، تاثیر بسیار بزرگی بر آینده سولشر و نظر مدیران دارد.

حال به بررسی این ۶ دیدگاه مختلف می پردازیم…

اوله هرگز مرد مناسبی نبوده است

تعدادی از هواداران وقتی اوله به عنوان مربی موقت انتخاب شد، ناراضی بودند زیرا سابقه مربیگری او کمتر از حد متوسط بود. این عده نظرات خود را تغییر نداده اند و همچنان معتقدند اوله مربی مناسبی نیست و ۸۰ ملیون پوند برای هری مگوایر، تصمیم بسیار بدی بوده است.

این عده بر این باورند سولشر به هیچ عنوان وودوارد و گلیزرهارا در خارج از زمین به چالش نمی کشد زیرا شخصیت آرام و ضعیفی دارد. همانطور که بسیاری از روز اول اعتقاد داشتند دیوید مویس انتخاب اشتباهی بوده، این هواداران هم می گویند سولشر هرگز برای شغل به این بزرگی ساخته نشده است.

وقت اوله تمام شده، وضعیت بهتر نمی شود

این عده معتقدند سولشر تاکنون کار خوب و قابل قبولی انجام داده اما نمی تواند شرایط را بهتر و بیشتر از این پیشرفت کند.

عدم ثبات، ناتوانی در رسیدن به مراحل حذفی لیگ قهرمانان، تاکتیک های زیاد و ناکارامد، تعویض های ضعیف و اشتباهات دفاعی متعدد، از جمله ضعف های ناامید کننده اوله هستند.

آن ها قبلا از سولشر حمایت کردند اما اکنون نظرشان تغییر کرده و مربی بهتری می خواهند. مربی که بتواند سکان هدایت یونایتد را به دست گرفته و پیشروی کند.

مردد، به سولشر زمان بدهید

این افراد از چرخه و فرهنگ استخدام-اخراج مربی خسته شده اند. معمولا به این نکته اشاره می کنند که اگر سرالکس در این دوره مربیگری می کرد، قبل از اینکه اولین جامش را بگیرد اخراج می شد(اشاره به زمان دادن به مربی).

این دسته بر این باورند که نمی توان سولشر را قضاوت کرد زیرا او زمان کافی نداشته و حداقل به یک یا دو سال دیگر زمان نیاز دارد تا آنچه که در یونایتد شروع کرده را به سرانجام برساند.

هنوز تصمیمی نگرفته ام

برخی از هواداران نمی توانند نظر بدهند. سینوسی بودن و عدم ثبات تیم سولشر، تصمیم گیری را سخت کرده است.

این دسته نظرشان به سرعت عوض می شود، یک بازی نظر به اخراج و بازی دیگر خواستار ماندن اوله هستند. حذب باد توضیح دقیقی است، با هر نتیجه نظر آن ها عوض می شود. این هوادران معمولا می گویند “طی چند بازی آینده تصمیم خودم را خواهم گرفت” سپس با گذشتن زمان و پستی ها و بلندی، هنوز هم نمی توانند تصمیم قاطعی بگیرند.

سولشر در مسیر درستی است و باید حمایت شود

اوله گونار سولشر طرفداران خود را دارد که کار های مثبتی که انجام داده است را می بینند و باور دارند که می تواند با یونایتد، به موفقیت برسد. پشتوانه این استدلال، این است که از زمان ورود برونو فرناندز به جمع شیاطین سرخ، آن ها دومین تیم برتر انگلیس از لحاظ بدست آوردن امتیاز بوده اند.

یونایتد همچنین از زمان ورود برونو، تنها در سه بازی لیگ شکست خورده است.

این طرفداران معتقدند اخراج او کاملا بی دلیل خواهد بود. شیاطین سرخ در رده های بالای جدول قرار دارد و همچنان می تواند برای قهرمانی مبارزه کند. ممکن است امسال آن ها به لیگ برتر بسیار نزدیک شوند.

از همه ی مربی ها تا زمانی که باشند، حمایت می کنم

دسته ای از هواداران هستند که همیشه از تمام مربی ها حمایت کرده اند. این هواداران از فن خال و مورینیو هم تا آخرین لحظه حمایت کردند و برای اوله گونار سولشر، این وضعیت متفاوت نیست. آن ها خواستار ادامه کار با او هستند.

یک روز اوله می رود و نفر دیگری می آید. این هواداران بدون قید و شرط از نفر بعدی هم حمایت می کنند.

منبع: United In Focus

درباره ی حسین اسدی

red devills since 2006

مطلب پیشنهادی

مقاله: چرا منچستریونایتد هنوز قدم اول جذب بازیکنان را بر نداشته است؟

شیاطین سرخ تابستان شلوغی پیش رو خواهند داشت اما شاید این یک شروع آرام برای …

۲۳ دیدگاه

 1. دسته ۳ اکثریت هستن

  ۰
 2. در حوزه نقل و انتقالاتی بله من برعکس بقیه که میگن اوله خیلی خوب کار کرده به شدت ازش انتقاد دارم چون پوگبا باید همون فصل قبل خارج میشد از تیم ، مگوایر هم با قیمت فوق العاده نجومی خریداری شد حداکثر قیمت مگوایر ۶۰ میلیون یورو بود نه ۸۷ میلیون یورو ، خرید بی ارزش جیمز که میشد با این پول دیویس رو جذب کرد ، ما میتونستیم ایموبیله رو جذب کنیم که راحت ۴ فصل برای ما در پست مهاجم نوک بازی کنه ولی بجای این کار نیم فصل بدون مهاجم و نیم فصل با یکی به اسم ایگالو کار کردیم و الان با کاوانی که اکثر اوقات مصدومه داریم کار میکنیم بله بهترین خرید منچستر بعد از فرگوسن رو اوله انجام داد ولی نباید منکر خریدهای بد اون هم بشیم ما میتونیستیم فولبک راست و چپ خیلی بهتری داشته باشیم که خرید نجومی ون‌بیساکا اصلا کارایی نداشت

  ۰
  • آقای فرکی فن آخه کجای بیساکا بده

   ۰
   • جز تکل زدن من چیزی در بیساکا نمیبینم توان هجومیش چیزی نزدیک به صفر هستش بازی خوانی و مارک کردن و جاگیریش افتضاح هستش

    ۰
  • اخ خدا خیرت بده زدی به سیبل دقیقا خریدای اوله بعد ۱ فصل عیارشون نشون دادن واقعا حیف پولن اکثرشون بهمون گرون انداختن فقط تلس با ۱۵ میل قیمتش خوب بود ون د بیکم به قیمت خودش پول دادن

   ۰
   • بنظرتون خریدهای فن خال خیلی بهتر از اوله بودند؟<br> سیزده تا بازیکن خرید که فقط سه تاشون موندن ، به اندازه ۲۶ سال فرگوسن هزینه کرد و هر بازیکنی رو که میخرید رو میگذاشت روی میز ذخیره. <br>رادمائل فالکائو<br>دالی بلیند <br>مارکوس روخو <br>آنخل دی ماریا که گرونترین خرید تابستون ۲۰۱۴ یونایتد بود<br>آندر هررا ( میشه گفت بهترین خریدش که بازیکن سال یونایتد هم شد)<br>لوک شاو ( یکی از خریدهای موفقش – البته چندان هم تعریفی نیست)<br> باستین شوانستیگر تو سنی که فوتبالش تموم شده بود!<br> سرخیو رومرو که بازم بنظرم خرید خوبی بود ولی قدرش رو ندونستن <br> ممفیس دیپای – آنتونی مارشیال !! دارمیان – اشنایدرلین <br> خدایش یه تیم خرید و فقط یه جام حذفی گرفت

    ۰
  • دوست عزیز با شما موافقم و باید اضافه کنم‌انتخاب اوله تا حدی نا متعارف بود وبدون کارنامه ای قابل توجه،اوله‌ به این دلیل انتخاب شد که تیم را بومی سازی کند وبیشتر از بازیکنان انگلیسی وبریتانیایی استفاده کند.انتخاب هاومیزان هزینه گواه این مدعا است.وودوارد در آخرین مصاحبه بومی سازی را به زبان آورد.افسوسمندانه اکثر بازیکنان قدیمی منچستر برخلاف رویه ای که در مقابل ون گال ومورینیو گرفته بودند انتقادی به مربی تیم وارد نمی دانند.منچستر به بازیکنان خلاق احتیاج دارد وخوشبختانه در آکادمی برروی بازیکنان خلاق دیگر کشورها گشوده شده است.

 3. من با اینکه وقت لوله تموم شده و وضعیت بهتر نمیشه کاملا موافقم ولی با اینکه هر کسی باشه تا هر زمان که باشه ما حمایتش میکنیم هم موافقم و به نظرم باید برکنارشده کنیم اما تا وقتی فعلا هست ازش حمایت کنیم

  ۰
 4. آخه یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟ هر بازی که تیم می‌بره فلان بازیکن عالیه بعد وقتی تیم میبازه کجای فلان بازیکن خوبه آخه چرا خریدیمش

  ۰
 5. واقعا درک نمیکنم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا درک نمیکنم آخه خدا یکی از بزرگ ترین بازی های جهان امشب ساعت ۹ برگذار میشه اونوقت اینا می‌خوام یونیون برلین و بایرن مونیخ پخش کنن آخه کجای یونیون برلین از یونایتد و سیتی مهم تره

  ۰
 6. اتفاقاً چند سال قبل هم همین کارو کرده بودن آخه به خدا دارم جوش میارم یعنی یونیون برلین و بایرن مونیخ از منچستر یونایتد و منچستر سیتی مهم تره ؟؟؟؟

  ۰
 7. فقط کم مونده دینامو کیف _ فرانس وارش رو به یونایتد و پاریس ترجیح بدن

  ۰
 8. من دسته اولم از همون لحظه که اوله مربی شد به چشم موقت دیدمش چون شغل مربیگری من یو کار سختیه سطح انتظارات بالا بوده همیشه من در سولسشر نمیدیدم بتونه جواب بده با وجود این که اوایل اومد تیمو پیشرفت داد که من معتقدم بازیکنا چون مورینیو نمیخواستن بعد رفتنش هر مربی دیگه ای میومد نتایج خوب میگرفت اما دیدیم که در ادامه منچستر درجا میزد پر نوسان نتیجه میگرفت درسته ملاک نتیجه نیس اما از نحوه بازی میشه حدس زد که عیار تیم چقد با وجود اوله ما به هیچ جا نمیرسیممن الله توفیق

  ۰
 9. اوله سرمربی بسیار خوبی است.من به این سرمربی اعتماد دارم.چرا شما ها نمی فهمید؟! وقتی مدیریت خرید هاش رو با افکار خودش میخره و به حرف های سولشر گوش نمی کنه.خاندان گلیزار و وودارد هم خیلی بی مسئول هستند.بی سابقه بودن دلیل نیست که مناسب نباشه کلا اوضاع تیم درب و داغونه حتی اگه فرگوسن رو هم باز بر گرپونیم اونم حالی به تیم نمی کنه.سولشر یه وینگ راست میخواست وقتی ستنچو ارزون بود یونایتد بی خیال شد . سولشر هالند میخواست هالند ستاره که الان جزو بهترین ستاره ها هستش یونایتد جذب نکرد پس این اشکال از مدریته و ربطی به سولشر نداره پپ گواردیولا لمپارد و رایکارد اینا همش بی تجربه بودن رسیدن اینحا و حتی سرمربی زیدان.

 10. من که جزو دسته سه هستمپایان این فصل معلوم میکنه اوله در حد تیم هست یا نه

  ۰
 11. با احترام من جز دسته ۵ هستم و بنظرم سولشر خوب کار کرده. فقط در صورتی به دسته ۲ تبدیل میشم که اخر فصل امسال تاپ ۴ نشیم. حتی اگه قهرمان یورولیگ هم بشیم ولی مثلا تو لیگ ششم شیم به ۲ تبدیل میشم ولی الان ۵ ام .

 12. من هم جز دسته ۵ هستم

  ۰
 13. من خودم جزو دسته آخرم

  ۰
 14. از اوله عملکردش دفاع نمیشه کرد نه جا گرفته نه ثبات داشته نتایجش اوله ضعف داره از نظر تاکتیک و مدیریت رختکن فقط بلد بگه بازیکنا تلاششون کردن فلان فلان هنوز از پوگبا حمایت میکنه مگوایر چلمنگ کاپیتان میکنه خریدای اوله ام درسته بهتر از فن خال مورینیو بودن تو این قضیه موافقم که ضعف وودوارد در خرید بازیکن تقصیر اوله نیسبه نظرم اوله فرصت داشته دیگه باید سکان خالی کنه زودتر بره

  ۰
 15. من جزو دسته دوم هستم…و به نظرم دسته دوم بیشترین تعداد رو در بین دیگر دسته ها دارند‌..وقتش خیلی وقته تموم شده..‌.هر بازیکنی رو که گرفته قبلاً شاخ تیمشون بودند…اما این بشر استعداد مربیگری نداره…دست خودشم نیست..کپی برداری کورکورانه از روی دست فرگوسن…لااقل اون بازیکنا از فرگوسن حساب میبردن اما تو چی…تره هم برات خورد نمیکنن با اینکه با بازی دادنشون این همه باج داری بهشون میدی…مثل مارسیال و امثال هم…این که نشد…همیشه خدا هم راضیه از تیمش و چیدمانش مگه میشه!؟ لعنتی یه بار نشد بخاطر اشتباهاتش تو چیدمان و نحوه بازی کردن تیم مثل یه مرد عذرخواهی کنه از هوادارای تیم…کثافت

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =