خانه / هیچکدام / جنگ بی پایان غول های منچستر برای جذب سمدو

جنگ بی پایان غول های منچستر برای جذب سمدو

داستان انتقال سمدو به منچستریونایتد یکی از روتین ترین داستان های نقل و انتقالاتی در فصلی که گذشت بود و تاکنون نیز این داستان ادامه داشته است.

یونایتد فنز- در ابتدای هر پنجره ی نقل و انتقالات تابستانی باشگاه های پرتغالی برای فروش چند بازیکن برنامه ریزی میکنند تا پولی را که نیاز دارند به دست آورند و بخشی از این سود را نیز برای خرید بازیکنان جدید خرج میکنند. بنفیکا تا اینجای کار در پنجره ی نقل و انتقالات تابستانی بیش از ۱۰۰ میلیون یورو با فروش گوئدس به پی اس جی، ادرسون به منچسترسیتی و لیندلوف به منچستریونایتد به دست آورده است، بنابراین آنها به هدف خود نزدیک هستند. و به همین دلیل آنها امسال نیازمند پول بیشتری نخواهند بود و طبق گزارش Noticias Ao Minuto تنها اجازه ی خروج یک بازیکن دیگر را خواهند داد.

این خبرگزاری از سمدو، میتروگلو و پیزی به عنوان بازیکنانی یاد کرد که میتوانند پول زیادی برای باشگاه به ارمغان بیاورند. این میتواند برای منچستریونایتد و منچسترسیتی که طی چند روز گذشته سمدو به آنها لینک شده است هشداری باشد.در آخر هفته Correio da Manha گزارش داد که گواردیولا به دنبال جذب مدافعان کناری است و مشتاق است که سمدو را به اتحاد بیاورد. در روز دوشنبه نیز ادعاهایی مبنی بر آمادگی منچستریونایتد برای ارائه ی پیشنهاد برای سمدو از سوی رسانه ها مطرح شد.

گفته میشود بنفیکا مبلغی بین ۴۰ تا ۵۰ میلیون یورو برای سمدو میخواهد و این قیمت میتواند تغییر کند. و از آنجایی بنفیکا حالا از لحاظ مالی نیاز جدی به فروش سمدو ندارد شاید به چیزی کمتر از بند آزادسازی او قانع نباشد. بند آزادسازی او ۶۰ میلیون یورو است. بنابراین اگر بنفیکا علاقه ای به فروش سمدو نداشته باشد این مبلغ بالا میتوان نقطه ی اتکایی برای آنها باشد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *