جسی لینگارد؛ از صحبت در مورد سانچو و گرینوود تا دلایل افت خودش در این فصل
جسی لینگارد؛ از صحبت در مورد سانچو و گرینوود تا دلایل افت خودش در این فصل

جسی لینگارد؛ از صحبت در مورد سانچو و گرینوود تا دلایل افت خودش در این فصل

یونایتد فنز – جسی لینگارد در این فصل اصلا نتوانسته خود را نشان بدهد. خیلی ها او را گزینه اول خروج در تابستان می دانند. لینگارد در خیلی از بازی ها حتی در لیست منچستر قرار نمی گیرد و این مسئله برای بازیکنی که تا دو فصل پیش عضوی از ترکیب ثابت منچستر بوده، غیر قابل تحمل است. خود او در این باره گفته است:

به خودم بستگی دارد که به بازی های گذشته نگاه کنم و فکر کنم "بله، یک بازیکن در آن جا حضور دارد" و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و توانایی های خود را نشان دهید. این فقط بازگشت من به خودم است، اینکه به همان جسی قدیمی بازگردم. من قبلا تمامی بازی هایی که چه در مسابقات جام جهانی و چه در تیم جوانان، حضور داشتم را بازبینی می کردم. احساس می کنم الان می توانم شروع کنم. مطمئنا وقتی شما روی سکو ها و یا روی نیمکت هستید نا امید می شوید و انگیزه ندارید. اما من همیشه وقتی بازی می کنم یا وقتی که از لیست خط میخورم برای کمک به تیم حضور خواهم داشت.

 

شایعاتی در این فصل وجود داشت که لینگارد به دلیل مشکلات شخصی افت کرده است. او در این باره اظهار کرد:

هنگامی که بازی می کردم تمرکز کافی نداشتم. با خودم درباره اتفاقاتی که خارج از زمین در حال رخ دادن بود فکر می کردم. واقعا حتی ذهنیت درست برای بازی کردن را نیز نداشتم. در ابتدای فصل چند مشکل غیر فوتبالی داشتم که شخصا مجبور شدم آن ها را حل کنم. طبیعتا من با مربی در این باره صحبت کردم و او نیز متوجه موضوع شد.

 

میسون گرینوود نیز همانند لینگارد از آکادمی منچستر به ترکیب اصلی رسیده است. لینگارد به عنوان کسی که همین مسیر را طی کرده، در مورد گرینوود گفت:

صدای من همیشه و هر وقت در گوش او است؛ به او تلنگر می زنم که خودش را جمع و جور کند. اما او تا به حال فوق العاده بوده و هیچکس نمی تواند عیب و نقصی بر روی او بگذارد. میسون بسیار شوخ طبع است و احساس می کنم که او فقط به طور عادی روز خود را طی می کند. او آرام و با پشتکار است و هنگام تمرینات واقعا سخت کار می کند. او فقط می خواهد یاد بگیرد و رشد کند. میسون فقط ۱۸ سال دارد که این دیوانه کننده ترین چیز درباره او است، او خیلی جوان به صحنه آمده و واقعا خوب کار می کند. تمام ضربات او چه با پای چپ و چه با پای راست گل می شود. میسون در تمرینات هم بهترین بازیکن ماست.

لینگارد در مورد توقف برابر وستهم گفت:

من کاملا اعتقاد دارم که باید مقابل وستهم پیروز می شدیم اما اکنون روی بازی با لستر تمرکز کرده ایم. اگر در این دیدار پیروز شویم می توانیم سهمیه را کسب کنیم و این هدف اصلی ما است.

 

جیدون سانچو بازیکنی است که منچستر سخت به دنبال خرید اوست. این بازیکن انگلیسی رابطه صمیمانه با لینگارد دارد. جسی در این مورد گفته است:

جیدون بازیکن درجه یکی است و واضح است که پیوستن به منچستریونایتد به خودش بستگی دارد. من در تیم ملی با او بوده ام و از کیفیتش آگاه هستم. احساس می کنم او به هر تیمی برود یک بازیکن فوق العاده به آن تیم اضافه خواهد شد.

۰

درباره ی احسان حسینی

مطلب پیشنهادی

مقاله: عملکرد ضعیف مارسیال و گرینوود، آیا اوله باید نگران فرم اخیر آنها باشد؟

نمایش دور از انتظار وینگر های یونایتد در شب گذشته هواداران این تیم را ناامید …

یک دیدگاه

  1. دوستان فروختنش اشتباهه ما که بازیشو دیدیم باید قرضی بدیمش البته چندتا باید قرض بدیم دخیا و لینگارد و بایلی تا پیشرفت کنن برگردن لینگارد بازیکن با استعدادیه میدونم خیلی عالی هم پیشرفت میکنه

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + نوزده =