جام حذفی: یونایتد ۳ – ۲ لیورپول؛ شلیک برونو به قلب کلوپ

یونایتد با پیروزی مقابل لیورپول به دور بعدی رقابتها صعود کرد.

یونایتدفنز – نیمه اول این دیدار با بازی نزدیک دو تیم آغاز شد اما در دقیقه ۱۸ صلاح روی غفلت مدافعان گل اول لیورپول را به ثمر رساند. ده دقیقه بعد گرینوود روی پاس بلند و زیبای رشفورد در موقعیت تک به تک گل تساوی را به ثمر رساند. در ادامه تلاش دو تیم ثمری نداشت و این نیمه با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید.

در ابتدای نیمه دوم رشفورد در موقعیت تک به تک روی پاس گرینوود دروازه آلیسون را باز کرد تا یونایتد از حریف پیش بیافتد اما در دقیقه ۵۸ باز هم صلاح با ضربه خود از داخل محوطه دروازه هندرسون را باز کرد تا همه چیز برابر شود. دو تیم به دنبال گل برتری بودند و هندرسون در این سمت و آلیسون در آن سمت واکنش های خوبی داشتند.

برونو و فرد در ادامه برای یونایتد به میدان آمد و در دقیقه ۷۸ از روی ضربه ایستگاهی گل سوم تیم را به ثمر رساند. در ادامه کاوانی میتوانست گلزنی کند که ضربه سر او به تیر دروازه برخورد کرد و در ادامه تلاشهای لیورپول ثمری نداشت تا شیاطین سرخ به مرحله بعدی این رقابتها راه پیدا کنند.

درباره ی سینا نورالدینی

مطلب پیشنهادی

لیگ اروپا: منچستریونایتد ۶-۲ رم؛ تکرار خاطرات خوب در تئاتر رویاها

شیاطین سرخ تنها یک بازی تا فینال مسابقات لیگ اروپا فاصله دارند.

۳ دیدگاه

  1. بازی دست ما بود و این برد میتونه روحیه تیم رو بیشتر کنه اگه خوش شانس بودیم گلای بیشتر میزدیم ولی مهم برد بود و تبریک هنوز تو دفاع مشکل داریم دوتا گل صلاح روی اشتباه دفاع بود

  2. 😬دوستان سولشر اگه بهش وقت بدین ثابت میکنه مربی خوبیه همه خربی ها البته اکثربزرگا یک دوسال ناکام بودن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 8 =