یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مسابقات / جام حذفی / جام حذفی: یئویل تاون ۰ – ۴ یونایتد؛ صعود شیاطین سرخ با رونمایی از الکسیس سانچز

جام حذفی: یئویل تاون ۰ – ۴ یونایتد؛ صعود شیاطین سرخ با رونمایی از الکسیس سانچز

یونایتد موفق شد با پیروزی پرگل مقابل یئویل تاون به مرحله بعد صعود کند.

یونایتد فنز– یئویل تاون بازی را بهتر از یونایتد آغاز کرد و در همان ابتدای بازی میتوانست در موقعیت تک به تک دروازه یونایتد را باز کند که رومرو توپ را مهار کرد. این تیم با پرس شدید خود مانع پاسکاری بازیکنان یونایتد میشد و کار را برای یونایتد سخت کرد. یونایتد اولین موقعیت خود را توسط مک تومینای ایجاد کرد که ضربه او را دروازبان حریف به خوبی مهار کرد.

بازی متعادل دنبال میشد تا اینکه در دقیقه ۴۱روی فرار سانچز و پاس او به راشفورد، این بازیکن وارد محوطه حریف شد و مدافعان یئویل با اشتباه خود باعث شدند راشفورد توپ را به راحتی وارد دروازه حریف کند و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم را یونایتد کاملا در اختیار گرفت و در دقیقه ۶۱ روی پاس الکسیس سانچز، آندر هررا گل دوم یونایتد را به ثمر رساند. لوکاکو، لینگارد و آنخل گومز بازیکنانی بودند که در نیمه دوم به میدان آمدند. یونایتد فرصت های خوبی ایجاد کرد که با بی دقتی از دست رفتند تا اینکه در دقیقه ۸۹ لینگارد روی حرکت انفرادی خودل سوم یونایتد را به ثمر رساند و در آخری دقیقه بازی روملو لوکاکو روی پاس روخو موفق شد گل چهارم را بزند تا یونایتد با نتیجه پرگل این تیم را شکست دهد و به دور بعد صعود کند.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

دوستانه: منچستریونایتد ۱-۱ کلاب آمریکا/ همه تحت تاثیر بازیکنی به نام چانگ!

شیاطین سرخ در اولین بازی دوستانه خود در فصل جدید متوقف شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *