خانه / هیچکدام / جام حذفی: منچستریونایتد ۲ – ۱ بلکبرن/ تعویض های طلایی آقای خاص

جام حذفی: منچستریونایتد ۲ – ۱ بلکبرن/ تعویض های طلایی آقای خاص

منچستریونایتد موفق به صعود به دور بعدی جام حذفی انگلیس شد.

یونایتد فنز- در ابتدای نیمه ی اول بازی سرعت بالایی نداشت و توپ بین دو طرف در میانه ی میدان دست به دست میشد تا اینکه در دقیقه ی ۱۷ امنز با یک حرکت انفرادی خوب و پاس عمقی که داد گراهام را در موقعیت گلزنی قرار داد و او هم گل اول را برای بلکبرن به ثمر رساند. عملکرد اسمالینگ روی گل اول بلکبرن ضعیف بود.

در ادامه مارسیال و میخیتاریان بازی موثری را ارائه دادند و در دقیقه ی ۲۷ میخیتاریان از نیمه ی زمین منچستریونایتد با یک پاس عمق راشفورد را با دروازه بان تک به تک کرد و راشفورد پس از دریبل دروازه بان بازی را به تساوی کشاند. نیمه ی اول با نتیجه ی یک بر یک مساوی به پایان رسید.

در نیمه دوم منچستریونایتد بازی را در دست داشت و روی دروازه ی حریف فشار می آورد که بی ثمر بود. دقیقه ی ۵۳ لینگارد و ۷۳ اشلی یانگ کارت زرد گرفتند. در دقیقه ی ۶۲ پوگبا به جای لینگارد و زلاتان به جای مارسیال وارد زمین شدند و در دقیقه ی ۷۵ زلاتان روی پاس بلندی که توسط پوگبا از زمین خودی ارسال شد و زلاتان را با دروازه بان تک به تک کرد منچستریونایتد را پیش انداخت.

در دقایق پایانی بلکبرن برای جبران گل روی دروازه ی منچستریونایتد فشار آورد ولی رومرو با عکس العمل های فوق العاده اش مانع گلزنی بازیکنان بلکبرن شد.و در نهایت بازی با نتیجه ی دو بر یک به سود شیاطین سرخ به پایان رسید.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *