تیم پنج نفره ی مورد علاقه ی برونو فرناندز
تیم پنج نفره ی مورد علاقه ی برونو فرناندز

تیم پنج نفره ی مورد علاقه ی برونو فرناندز

یونایتدفنز- هافبک سابق باشگاه اسپورتینگ لیسبون تیمی خاص انتخاب کرده که فقط شامل هم وطن هایش است و این واقعا جالب است. او حتی خودش را در در این تیم وارد نکرد و به جای آن دو بازیکن ولورهمپتون، دو بازیکن بزرگ چلسی و یک اسطوره ی یونایتد را در لیست قرار داد.

 

او در مصاحبه با Premier League Productions  گفت:

ما چنین بازیکنان خوبی در لیگ برتر داریم. پس اول من (روی) پاتریسیو را در دروازه قرار می دهم و بعدش ریکاردو کاروالیو را در خط دفاع، همانطور که می دانید او یکی از بهترین مدافعان پرتغالی در طول تاریخ است. (ژائو) موتینیو را به خاطر تقویت کردن تیمم اضافه می کنم چون به نظرم یکی از باهوش ترین بازیکنانی است که داریم و بعد آن دکو را انتخاب می کنم.

 

او همچنین اذعان کرد:

در تیم ملی او شانه به شانه در کنار روی کاستا به عنوان بهترین شماره ده ما در گذشته بازی می کرد پس قطعا دکو انتخاب من است. برای خط حمله اصلا نیازی به فکر کردن نیست، بدون شک کریس رونالدو.

 

 

اگرچه این بازیکن تیمش را فقط به بازیکنان پرتغالی محدود کرده اما می توان گفت انتخاب های او رقیب می طلبند و هافبک شیاطین سرخ معتقد است تیمش ترکیبی از همه چیز است.

 

او در انتها اظهار کرد:

کاروالیو به تنهایی می تواند همه ی مناطق را پوشش را دهد به خاطر همین او را به عنوان تنها مدافع انتخاب کردم و موتینیو را برای سر و سامان دادن به تیم در لیست گذاشتم. دکو توپ را به رونالدو می دهد و رونالدو گل می زند. به نظرم تیم کاملی است.

۰

درباره ی RedSoldier

مطلب پیشنهادی

اصرار رسانه های آرژانتینی به جدایی کاوانی از یونایتد

با توجه به علاقه ی بوکاجونیورز به مهاجم شیاطین سرخ، رسانه های آمریکای جنوبی اصرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 1 =