خانه / هیچکدام / مورینیو: مشکل تاکتیکی نداشتیم

مورینیو: مشکل تاکتیکی نداشتیم

جوزه مورینیو نمیخواست که جسی و میخی را با تعویض در نیمه اول بعد از باخت به سیتی نابود کند.

 

یونایتدفنز-به گزارش منچستر ایونینگ نیوز، جسی لینگارد و میخیتاریان که رقابت خود را برای ۴۵ دقیقه با سیتی انجام دادند در بین دو نیمه تعویض شدند و جای خود را به مارکوس راشفورد و اندر هررا سپردند. مورینیو گفته بود که عملکرد تیم ما بسیار بد و پایین بود ولی همه ان تقصیر میخیتاریان و جسی لینگارد نبود است.
مورینیو گفت:

“من با توجه به نیمه اول بسیار نا امید شدم. نا امیدی همراه با عملکرد پایین تیم که باعث شده بود سطح تیم ما نیز پایین بیاید. این فقط درمورد لینگارد یا میخیتاریان نبود. بقیه بازیکنان نیز به خوبی بازی نمیکردند. من نمیخواهم مشکلمان را تقصیر چند بازیکن بندازم پس بهتر است بگوییم که تیم خوب بازی نکرد در نیمه اول و مسئولیتی که برگردن انهاست بر گردن من نیز هست.”

رتبه بندی بازیکنان یونایتد: لوک شاو خوب بازی کرد ولی جسی لینگارد و میخیتاریان کمی دچار شوک و نگرانی شدند که همین سبب شد که بازی خودشان را انجام ندهند.

“ما مشکل تاکتیکی نداشتیم مشکل ما با عمکلرد ضعیف تیم بود. ما توپ را گم میکردیم ان هم به چه راحتی! حتی مدافع وسط ما نیز به راحتی توپ را گم میکرد و پاس های اشتباه میداد. پاس های اول از بیلی به فلینی و از بلیند به پوگبا بود. ما توپ را در این موقعیت ها از دست میدادیم پس این فقط تقصیر لینگارد یا میخیتاریان نبوده بلکه خیلی بیشتر از این دو نفر بوده است. و در همان حال که ما توپ را گم میکردیم و از دست میدادیم نمیتوانستیم خط تدافعی خود را ثابت نگه داریم و همین سبب شد که به راحتی به دروازه ما نزدیک شوند و گل را به ثمر برسانند. من هیچ چیز را در ۲۰ دقیقه اول تغییر ندادم چون نمیخواستم بازیکنی را نابود کنم، من نمیخواستم سه تغییر در نیمه اول کنم به خاطر اینکه از یک ۴۵ دقیقه طولانی میترسیدم که امکان هرچیزی بود تا اتفاق بیفتد. ولی مجبور شدم و اینکارا در نیمه اول کنم و نحوه بازی کردن را تغییر دادم به نظر من ما لیاقت برد در نیمه دوم را داشتیم.”

درباره ی حامد خاقانی

من حامد خاقانی، سابقه ی فعالیت در مجموعه ی یونایتد فنز رو دارم و 9 مرداد به سایت یونایتد فنز پیوستم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *