دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / توماس لمار منچستریونایتد را به آرسنال ترجیح می دهد

توماس لمار منچستریونایتد را به آرسنال ترجیح می دهد

با توجه به گفته های دانکن کستل، وینگر موناکو توماس لمار ترجیح می دهد به جای آرسنال به منچستریونایتد بپیوندد.

یونایتد فنز- منچستریونایتد و آرسنال هر دو می خواهند در این پنجره نقل و انتقالاتی توماس لمار را از مونته کارلو بگیرند. با توجه به گفته های مربی توپچی ها و رد شدن مجدد پیشنهاد آن ها برای این وینگر ۲۱ ساله به نظر می رسد که شیاطین سرخ به جذب این بازیکن نزدیک تر باشند.

این اتفاق برای طرفداران آرسنال که منتظر بودند این بازیکن را در این تابستان در ورزشگاه امارات ببینند، بسیار ناخوشایند خواهد بود. کستل می گوید که یکی از افرادش در موناکو به او اطلاع داده است که حتی اگر توماس لمار بخواهد به لیگ جزیره بپیوندد، ترجیح می دهد به منچستریونایتد برود و به همین خاطر هست که توپچی ها از خرید این بازیکن صرف نظر کرده اند.

آرسن ونگر به پادکست نقل و انتقالات، هنگامی که درباره وی از این خرید سوال شد، گفت:

این قرارداد تا آن جایی که من اطلاع دارم اتفاق نخواهد افتاد.

رابط کستل ژورنالیست دیلی رکورد در موناکو اطلاع داد که موناکو و پاریس برای انتقال فابینیو به توافق رسیده اند و آن ها قصد فروش بازیکن دیگری را ندارند. ولی این رابط گفت که اگر مقدار درخواستی موناکو توسط باشگاهی برای توماس لمار پرداخت شود می تواند باعث فروش توماس لمار به آن باشگاه گردد. موناکو برای این انتقال ۶۰ میلیون می خواهد و برای آن ها فرقی ندارد که منچستریونایتد باشد و یا آرسنال. ولی با این وجود توماس لمار علاقه دارد به منچستر یونایتد بپیوندد.

با توجه به صحیت های ونگر می توان این گونه استنباط کرد که یونایتد بسیار به این انتقال نزدیک تر است. از طرفی منچستریونایتد قدرت مالی بیشتری دارد و همچنین در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد.

لمار به همراه موناکو فصل پیش قهرمان لیگ یک فرانسه شد. همچنین اخبار حاکی از آن بود که بارسلونا نیز علاقه مند به جذب این بازیکن می باشد اما خرید عثمان دمبله توسط آن ها این این انتقال را لغو می کند.

 

درباره ی امیر حسین حامدی

امیر حسین حامدی
امیر حسین حامدی بیست و سه سالمه دانشجوی رشته مهندسی شیمی یه ساله که منچستری شدم

جعبه "همچنین ببینید"

رقابت یونایتد با بارسلونا برای جذب ویلیان

منچستریونایتد با پیشنهاد ۶۰ میلیون یورویی قصد دارد با بارسلونا برای جذب ویلیان رقابت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *