توضیحات گری نویل در مورد نیمکت نشینی پوگبا و فن د بیک

پل پوگبا و دونی فن د بیک در دیدار مقابل چلسی از روی نیمکت بازی را شروع کردند.

یونایتد فنز – گری نویل معتقد است سولشر در مقطع فعلی پوگبا و فن د بیک را فیکس نخواهد کرد زیرا حضور اسکات و فرد در خط هافبک باعث ایجاد تعادل بیشتر می شود. علیرغم عملکرد خوب پوگبا مقابل پاریس، او بار دیگر به همراه فن د بیک در دیدار برابر چلسی نیمکت نشین شد. پوگبا از ۴ اکتبر در ترکیب اصلی منچستر قرار نداشته و فن د بیک نیز هنوز در هیچ بازی لیگ برتری از ابتدا به میدان نرفته است.

گری نویل در این باره گفته است که نیمکت نشین پوگبا و بیک که تفکرات هجومی دارند باعث تعجب او نشده است. نویل معتقد است که حضور فرد و اسکات در خط هافبک باعث می شود تا برونو فرناندز بهترین عملکرد خود را داشته باشد. او در این باره گفت:

اوله در خط دفاعی قابل اعتماد ترین مهره های خودش را بازی داده است. با آماده شدن مگوایر اوله ترجیح داده که از خط دفاع ۴ نفره استفاده کند. همه می دانیم که منچستر مقابل پاریس عالی عمل کرد ولی این خط دفاع از نظر اوله بهترین گزینه های موجود است.

نویل در مورد هافبک های منچستر گفت:

فکر می کنم این سه نفر بازیکنان مد نظر اوله برای هافبک منچستر باشند. به نظر می رسد حضور فرد و اسکات می تواند به برونو فرناندز کمک شایانی کند. پیدا کردن تعادل خط هافبک با استفاده از پوگبا برونو بیک هنوز اتفاق نیافتاده است. شاید اوله شخصا حس می کند که خط هافبک بازی امروز می تواند نتیجه لازم را برای منچستر به ارمغان بیاورد.

گری نویل همچنین در مورد خط حمله منچستر گفت:

مشخص بود که گرینوود از ابتدا به میدان نخواهد رفت. با توجه به محرومیت مارسیال و آماده نبودن کاوانی اوله تصمیم گرفت که از خط حمله خود مقابل نیوکاسل در این بازی نیز استفاده کند. به نظر من آنطور که در شبکه اجتماعی می گویند که این ترکیب عجیب بود واقعیت ندارد.

منبع: Manchester Evening News

۰

درباره ی احسان حسینی

مطلب پیشنهادی

خبرنگار ایتالیایی: منچستر یونایتد توان اقتصادی کافی برای خرید کریستیانو رونالدو ندارد!

در حال حاضر اخبار خروج رونالدو از یوونتوس در پنجره ی نقل و انتقالاتی پیش …

۲ دیدگاه

 1. خیلی عصبی شدم از نتیجه
  وقتی این همه هافبک خوب داری سه دفاعه باید بچینه
  نباید بازیکنای هجومیشو نیمکت نشین کنه
  فوتبال جذابی بازی نمیکنیم هرچی موقعیت میبینم از روی شوت از راه دوره
  تعویص ماتارو اصلا درک نمیکنم بهترین بازیکن تیم بود
  امسال که همه تیما نوسان داشتن میشد به قهرمانی امید داشت که اینم وضع ماست

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هشت =