توصیه ی اسکولز به منچستر یونایتد به احتیاط در برابر یانوزای

پل اسکولز به شیاطین سرخ هشدار داده است تا در رابطه با هافبک هجومی با استعداد رئال سوسیداد، عدنان یانوزای، در بازی روز پنج شنبه در قالب لیگ اروپا، محتاط باشند.

یونایتد فنز – یانوزای از طریق آکادمی یونایتد رشد کرد و پیش از پیوستن به سوسیداد در سال ۲۰۱۷، شصت و سه بازی برای شیاطین سرخ انجام داده است. بازیکن بلژیکی نتوانست خود را در اولدترافورد اثبات کند، اما تاکنون در لالیگا درخشان ظاهر شده است.

یونایتد در روز پنجشنبه و در آلیانز استادیوم تورین به مصاف رئال سوسیداد خواهد رفت و اسکولز، یانوزای را به عنوان بازیکنی معرفی کرده است که می تواند امید های شیاطین سرخ برای صعود را محو کند. او گفته است:

عدنان واقعا پسر با استعدادی بود. اوایل که بازنشسته شده بودم، به مدت شش ماه مربی اش بودم و بدون شک درون او استعداد وجود داشت. هنوز هم آن جا است، عدنان عملکرد خوبی با سوسیداد داشته است. فکر می کنم انتقال خوبی برایش بوده است. یانوزای هنگام ورودش به اولدترافورد استعدادی از خود نشان داد که همه ی ما می دانستیم آن استعداد وجود دارد.

بنا به دلایلی این استعداد این جا جواب نداد و باید به باشگاه دیگری میرفت، اما وی بسیار با استعداد است. او و داوید سیلوا کسانی هستند که همه ی ما باید نظاره گر بازیشان در روز پنج شنبه باشیم.

در لیگ اروپای این فصل، فقط نیکولاس په په بیشتر از عدنان یانوزای دفاع های حریف را در زمین خودشان رد کرده است.

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

رونی: از همه عذرخواهی میکنم

وین رونی سرمربی دربی کانتی از خانواده ی خود و تمام افراد حاضر در باشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =