خانه / مصاحبه / توصیه های دخیا به هم وطن جوان خود

توصیه های دخیا به هم وطن جوان خود

کپا آریزابالاگا تبدیل به یکی از دروازه بانان مطرح اروپا گردیده و به تازگی با رئال مادرید و آرسنال در ارتباط قرار گرفته است.

یونایتد فنز – دیوید دخیا معتقد است ماندن در اسپانیا برای آریزابالاگا بهتر خواهد بود و می بایست در اتلتیکو بیلبائو به کار خود ادامه دهد، به گفته او این بازیکن ۲۳ ساله راهی طولانی در پیش رو دارد و در تمرینات پی به استعداد وی برده است. از نظر دخیا که خود در سال ۲۰۱۱ از اتلتیکو مادرید به منچستر یونایتد پیوسه است، ماندن آریزیبالاگا در خانه منفعت بیشتری به همراه خواهد داشت، او پس از کسب تساوی روز شنبه در مقابل روسیه چنین بازگو میکند:

” من و بازیکانی مثل من که بیرون از کشور بازی می کنیم کمتر از کسانی که در کشور خود مشغول هستند مورد توجه قرار می گیریم و مردم تا حدودی ما را فراموش می کنند، به همین دلیل ما سعی داریم که آنجا باشیم و نمایش هایی به اجرا بگذاریم تا درباره آن صحبت کنند. کپا هنوز بسیار جوان است، مسیر او طولانی اما صحیح می باشد، وقتی با او تمرین می کنید پی خواهید برد که کیفیت بسیار بالایی دارد، او دروازه بان خوبیست و باید بازی به بازی پیشرفت کند. “

آرسنال نیز نسبت به این بازیکن علاقه نشان می دهد، او تا کنون در یازده بازی خود در این فصل موفق به ثبت ۳ کلین شده است، هر چند پس از دیدار با روسیه شایعاتی در مورد وی به وجود آمد اما آرامش خود را حفظ کرده و در این باره چنین اظهار دارد:

” در حال حاضر تمرکز من تنها بر روی بازی های ملیست، من بازیکن تیم اسپانیا و اتلتیکو بیلبائو هستم، چیز دیگری ندارم که بگویم و اهمیتی هم برایم ندارد. البته که از شایعات با خبرم، هم می بینم هم می شنوم، آنها همیشه وجود دارند اما من راه خود را به خوبی می شناسم، برای من اصلا آزار دهنده نیست و همواره آرامش خود را حفط خواهم کرد. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

اولین کنفرانس مطبوعاتی مورینیو در فصل جدید؛ نارضایتی شدید آقای خاص از شرایط موجود

فصل برای منچستریونایتد آغاز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *