پنج شنبه , خرداد ۳ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / توصیه به مسوت اوزیل برای رد پیشنهاد یونایتد و بازگشت به بوندس لیگا

توصیه به مسوت اوزیل برای رد پیشنهاد یونایتد و بازگشت به بوندس لیگا

کارل هانتس ریدلی، مهاجم اسبق آلمانی عقیده دارد که ماندن اوزیل در لیگ برتر تنها به خاطر پول خواهد بود.

یونایتد فنز – قرارداد هافبک بازی ساز آرسنال در انتهای این فصل به اتمام خواهد رسید و اخبار حاکی از آن است که او برای پیوستن به یونایتد علاقه نشان داده است.وی با خوزه میورینیو رابطه خوبی دارد و این مربی پرتغالی نیز به حضور او در اولدترافورد بی اشتیاق نیست. با این حال ریدله اصرار دارد که اوزیل می بایست دلبستگی ها را نادیده بگیرد و به بوندس لیگا بازگردد.

وی در گفتگو با Omnisport چنین عنوان می کند:
” چه کسی اطلاع دارد که او چه تصمیمی خواهد گرفت؟ شایعاتی مبنی بر این موضوع وجود دارد که او عازم منچستر خواهد بود، او نباید این کار را انجام دهد.اوزیل بازیکن با کیفیتیست، اگر بازی های او را دیده باشید می دانید که در زمین چه توانایی هایی دارد، ما مسلما خیلی خوشحال می شویم اگر او به یکی از باشگاه های آلمان بازگردد، اما من مدیر برنامه های او نیستم و نمی دانم چه تصمیمی خواهد گرفت. به نظر من بهترین انتخاب برای او این است که به بوندس لیگا بازگردد چرا که مزیت فوق العاده ایست که ما ملی پوشی دیگر را در لیگ داشته باشیم، اما اگر او فقط به دنبال پول باشد انتخاب او لیگ برتر خواهد بود چرا که چنان مبالغی را در بوندس لیگا پیدا نخواهد کرد.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

شانس منچستریونایتد برای جذب میلینکوویچ ساویج افزایش یافت

به نظر می رسد هافبک تنومند لاتزیو سال آینده در لیگ جزیره توپ خواهد زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *