دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / تور پیش فصل معیار قدرت منچستر نیست

تور پیش فصل معیار قدرت منچستر نیست

مورینیو انتظار ندارد تور پیش فصل بتواند معیار مناسبی برای قضاوت تیم منچستر باشد.
یونایتد فنز-خوزه ۱۳ بازیکن را به علت کوپا امریکا و یورو ۱۶ در اختیار ندارد .البته انها با خود, اسمالینگ, رونی و مارسیال را میبرند اما مربی جدید شیاطین سرخ اصرار دارد از این سه ملی پوش سه شیر ها استفاده نکند .
یونایتد در روز سه شنبه۲۲ جولای در شانگهای مقابل دورتموند و سه روز بعد در پکن اولین داربی شهر منچستر مقابل پپ را انجام خواهند داد.
مورینیو در ای باره گفت:

 

“من امیدوارم یک تیم یکدل و صمیمی ای را در چین تشکیل بدهیم ما میخواهیم اینجا بیشتر باهم آشنا شویم . این مهم است که هم از لحاض فوتبال هم از لحاض شخصیتی همدیگر را بشناسیم.
این واقعیت است که ماقصد نداریم از همه بازیکن ها در تور پیش فصل استفاده کنیم داشتن انتظار از تور پیش فصل برای این تیم منصفانه نیست.
انتظار معجزه از ما نداشته باشید.
بازیکن ها نمیتوانند مستقیم از یورو به تمرینات ملحق بشوند آنهاباید برای ۱۰ ماه آینده آماده شوند.
این عجیب است زیرا انتظار میرود مربی جدید به تیم جدید خود هماهنگ شود و زود تر تمرین آنها را آغاز کند . ولی به نظر این تور بیشتر جنبه تبلیغات داشته باشد برای بیشتر کردن طرفدارهای آسیایی شاید بیشتر هواداران در جهان و مخضوصا آسیا از نا انتظار دارند ولی این مسابقات مناسب این اینکار نیست.”

 

درباره ی عباس جنت نژاد

عباس جنت نژاد
سید عباس جنت نژاد از نه سالگی طرفدار منچستر بهار 94 با انیستاگرام منچستر پرشین شروع کردم دو ماه بعد ادمین اینستاگرام یونایتد فنز شدم . و سر انجام از شهریور 94 درخدمت شما در سایت یونایتد فنز هستم.

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *