پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / توتو اسپورت: یوونتوس خواهان جذب مارسیال

توتو اسپورت: یوونتوس خواهان جذب مارسیال

بانوی پیر به ستاره ی منچستر چشم دوخته است.

یونایتد فنز – تنها یک ماه از نقل و انتقالات تابستان گذشته، اما باری دیگر شاهد شایعه های رسانه های ایتالیایی مبنی بر احتمال انتقال هر بازیکن زنده ای به یوونتوس هستیم. البته مشخص است که اکسل ویتسل و بلیز متوئیدی، دو بازیکنی که تابستان قبل بسیار به یوونتوس نزدیک شده بودند هنوز مورد توجه انها قرار دارند اما اخبار همچنان حاکی از تلاش یوونتوس برای به خدمت گرفتن مهاجمی دیگر است.

برای مثال انتونی مارسیال از یونایتد، بله درست شنیدید، به گزارش توتو اسپورت یوونتوس که وی را از زمان حضورش در موناکو زیر نظر داشته، میتواند یک سال پس از رفتن او به الدترافورد با مبلغ ۸۰ ملیون پوند دوباره برای گرفتنش اقدام کند. این روزنامه ی ایتالیایی طی گزارشی اعلام کرد که مسئولان یوونتوس به توافقاتی با مارسیال قبل از رفتنش به الدترافورد دست پیدا کرده بودند که با پیشنهاد وسوسه کننده ی منچستر همه چی خراب شد.

انتظار میرود استعداد یابی از طرف یوونتوس به دو بازی ملی فرانسه مقابل بلغارستان و هلند فرستاده شود تا بازی مارسیال را زیر نظر دیدیر دشام مربی تیم ملی فرانسه در بازی های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ از نزدیک تماشا کند.

با وجود شروع متوسط و نه چندان خوب او برای منچستر در فصل جدید، مارسیال هنوز بازیکنی کلیدی برای تیم آقای خاص محسوب میشود. هر چند با وجود سرمایه ای که برای او هزینه کرده اند، به نظر نمی رسد مورینیو حاظر شود او را به این راحتی ها از دست بدهد.

مترجم: فرشید دیناری

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *