خانه / هیچکدام / توانزبه: میخواهم در تیم اصلی بازی کنم

توانزبه: میخواهم در تیم اصلی بازی کنم

اکسل توانزبه مشتاق است که در بازی با ویگان در جام حذفی برای یونایتد به میدان برود.

یونایتدفنز– به گزارش منچستر اونینگ نیوز مدافع جوان یونایتد اکسل توانزبه مصمم است که مانند راشفورد و لینگارد به تیم اصلی راه پیدا کند.

این مدافع ۱۹ ساله که میتواند در هافبک نیز بازی کند بعد از قرار گرفتن در لیست بازی با هال سیتی و تمرین با تیم اصلی میخواهد مورینیو را وادار به بازی دادن او کند.

مورینیو به تازگی گفته است:

اکسل یکی از بازیکنان آکادمی است که به بازی با تیم اصلی نزدیک است.

بعد از اضافه شدن به تیم اصلی توانزبه به تلویزیون mutv گفت:

هیچ حسی بهتر از قرار گرفتن در تیم اول وجود ندارد اما نباید خیالاتی شوم و ساده بگیرم. باید سرم به کار خودم باشد و به مورینیو نشان دهم که میتواند به من اعتماد کند.باید هر روز رو به جلو حرکت کنم و نشان دهم که چرا باید در تیم باشم و چرا در این باشگاه حضور دارم.تمرین با این سوپراستارها واقعا فوق‌العاده است و میتوانم چیز های زیادی از آن ها یادبگیرم.بستگی ندارد در چه سطحی حضور داشته باشم، تیم رزرو یا تیم اول، همیشه تمام سعی ام را میکنم تا به عنوان یک بازیکن پیشرفت کنم.

توانزبه به بازی مقابل ویگان امیدوار است و پیشرفت بازیکنان آکادمی مانند راشفورد و لینگارد بعد از درخشش در بازی پیش فصل مقابل لاتیکس به او انگیزه میدهد. در ادامه میگوید:

این به من انگیزه میدهد که بازیکنانی مانند راشفورد و لینگارد از پایین ترین سطح شروع میکنند و به بالا میرسند.این فوق العاده است. به هرکسی انگیزه میدهد. اگر آنها توانسته اند چرا من نتوانم؟

اینکه باشگاه واقعاً باور دارد که بازیکنان جوان میتوانند برای تیم اول به میدان بروند، ستودنی است.فکر نمیکنم در همه ی باشگاه ها این اتفاق بیفتد و این نکته ی مثبتی برای همه ی کسانیست که در اینجا مشغول هستند.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *