توانزبه: حضور چندین بازیکن از اکادمی فوق العادست، این ماهیت تیم است
توانزبه: حضور چندین بازیکن از اکادمی فوق العادست، این ماهیت تیم است

توانزبه: حضور چندین بازیکن از اکادمی فوق العادست، این ماهیت تیم است

یونایتد فنز – این مدافع جوان که در بازی دیشب به صورت فیکس در ترکیب اولیه حضور داشت ۹۰ دقیقه بازی کرد و در پایان بازی به گفت و گو با خبرنگاران پرداخته و از اوضاع و حال و احوال رختکن میگوید.

 

اکسل توانزبه:

تیم رقیب می دانست که بازی در اولدترافورد سخت خواهد بود بنابراین انسجام بالایی داشتند و به خوبی دفاع کردند و این دفاع در اغلب دقایق بازی موثر بود، از کسب سه امتیاز بازی خوشحالیم.

میسون توانایی های خود را نشان داد، ما هر روز در حال تماشای چنین عملکرد هایی از او هستیم و به وی اعتماد داریم، نشان دادن توانایی های خود و کمک به تیم در برد برای میسون خوب است.

حضور پنج بازیکن از آکادمی در ترکیب آغازین فوق العاده است، این ماهیت تیم ماست. مربی به جوانان اعتماد دارد و گفتن این جمله معروف از سر مت بازبی که: 'اگر کیفیت خوبی داشته باشید به اندازه کافی بالغ هستید'، از سوی مربی بسیار مهم است.

شانس های گلزنی بسیاری خلق کردیم و بد شانس بودیم که نتوانستیم آن ها را به گل تبدیل کنیم. می خواستیم بازی را در نیمه اول تمام کنیم اما نتوانستیم اما به تلاش خود ادامه دادیم و نهایتا برنده بازی شدیم.

۰

درباره ی MehrzadMz

مطلب پیشنهادی

رافائل: بازگشت به اولدترافورد هیجان انگیز است و می خواهیم امشب پیروز میدان باشیم

مصاحبه بازیکن اسبق منچستریونایتد و فعلی باشاک شهیر، رافائل دا سیلوا، را می توانید در …

۲ دیدگاه

  1. بابا خداییش این خیلی بهتر از لیندلوفه

    راستی انکاری الگری داره میره رئال

    ۰
  2. بنظر من اوله باید بازیکنایی که شب قبل خوب بازی کردن رو به ترکیب اصلی برای بازی های لیگ اضافه کنه.توانزبه جای لیندلوف رو بگیره و فِرد جای پریرا رو بگیره و گرینوود هم به ترکیب اضافه بشه اینطوری نتیجه بهتری میگیریم واقعا این سه تا بازیکن حقشونه که به ترکیب اصلی اضافه بشن.

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *