خانه / هیچکدام / توافق احتمالی منچستر با بلیز متوئیدی

توافق احتمالی منچستر با بلیز متوئیدی

آیا اضافه شدن متوئیدی به ترکیب منچستر , این تیم را قویتر میکند ؟!  تقریبا بله !!

یونایتد فنز – یونایتد شرایط بلیز متوئیدی را برای توافق احتمالی زیر نظر دارد.

 

هر بار که باشگاه با هافبکی از پی اس جی ارتباطی برقرار میکند برای مدتی بحث ها سر آن شروع میشود! ولی هر بار که منچستر خواهان علنی کردن این ارتباطات است طرفداران منچستر با این قضیه احساسی برخورد میکنند ، از عدم اطمینان تا وحشت! این قضیه مشابه زمانی است که مدافع راست برزیلی دنی آلوز قصد ترک بارسلونا را داشت و منچستر در حال مذاکراتی با وی بود. اما این مذاکرات از نظر طرفداران منچستر خوش نیامد و این بازیکن جذب یوونتوس شد و نشان داد که هنوز حرف هایی برای گفتن دارد.

روزنامه فرانسوی اکیپ میگوید یونتوس میتوانست فصل پیش این بازیکن را به بازیکنانش اضافه کند و نزدیک بود او را بخدمت گیرد و الان دوباره روی این بازیکن تمرکز کرده است. پیشنهاد اولیه یوونتوس ۱۵ میلیون پوند است نصف قیمتی که فصل پیش پیشنهاد دادند.

بلیز متوئیدی وارد اخرین فصل از قراردادش میشود و تازه ۳۰ سالگی اش را در ماه اوریل گذرانده است پس یوونتوس باور دارد که میتواند نرخ قرار داد را کمتر کند. هیچ فشاری برای ترک باشگاه بر روی این هافبک نیست و وی رویای بازی در خانه اش ، پاریس ، را دارد اما اکیپ باور دارد فروش این بازیکن دور از انتظار نیست. در حالی که یوونتوس خود را مجاب میداند در ردیف اول خواهان این بازیکن باشد اکیپ میگوید منچستر یونایتد شرایط این بازیکن را تحت نظر دارد.

درباره ی نوید بابایی

نوید بابایی
نوید بابایی هستم ، از وقتی یادم میاد منچستری بودم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *