دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / توافقات برای پیوستن فلینی به گالاتاسرای انجام شده است.

توافقات برای پیوستن فلینی به گالاتاسرای انجام شده است.

به نظر میرسد فلینی برای پیوستن به گالاتاسرای با این تیم به توافق رسیده است.

یونایتدفنز– به گزارش AmkSpor گالاتاسرای نزدیک به امضای قرارداد با فلینی برای انتقال آزاد او در تابستان است. این منبع همچنین ادعا میکند توافقی بر سر این انتقال نیز امضا شده است.
این روزنامه ترکیه ای معتقد است مسئولان گالاتاسرای با نمایندگان فلینی در ماه گذشته ملاقات داشته اند و و این انتقال محتمل است. باتوجه به اینکه قرارداد فلینی در ماه ژوئن به پایان میرسد او آزاد است با تیم های خارجی مذاکره کند و پیش قرارداد امضا کند و نماینده او مشغول همین موضوع است. فلینی سال قبل به پیوستن به این تیم نزدیک شده بود اما آنها اندیایه را بجای فلینی جذب کردند و انتقال او منتفی شد. با این حال پس از اینکه آنها اندیایه را با ۱۶ میلیون یورو به استوک سیتی فروختند بدنبال جانشین برای او هستند و فاتح تریم فلینی را هدف خود قرار داده تا در کنار بازیکن سابق سیتی، فرناندو قرار دهد.

رسانه های ترکیه ای ادعا میکنند اخبار توافق با بشیکتاش از سوی رسانه های انگلیسی عنوان شده است. این ادعاها باعث اختلاف میان مطبوعات این دو کشور شده است.
گفته میشود خبرهای مربوط به بشیکتاش درست نیست و فلینی گالاتاسرای را ترجیح میدهد. رر سال های اخیر ادعاهای زیادی مبنی بر توافق فلینی برای رفتن به ترکیه وجود داشته و براحتی میتوان همه ی آن هار را مزخرف خواند. چیزی که ما آن را تایید میکنیم این است که در ترکیه علاقه زیادی به او وجود دارد و به نظر یک ایجنت بدنبال این انتقال است. با این حال این ها ادعای قوی ای هستند و اگر اینطور شود فلینی در پایان فصل یونایتد را به مقصد استانبول ترک میکند.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

اکسپرس: یونایتد خواهان جذب بیل/ وینگر ولزی: در مورد آینده ام تصمیم میگیرم

گرت بیل بعد از فینال لیگ قهرمانان توضیحی در مورد آینده خود ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *