خانه / هیچکدام / تنها یک قدم تا جذب موراتا

تنها یک قدم تا جذب موراتا

اسپورت ویتنس از مذاکره یونایتد با رئال مادرید میگوید…

یونایتدفنز – به گزارش AS منچستر تنها یک قدم تا توافق نهایی با رئال مادرید بر سر جذب آلوارو موراتا فاصله دارد.

 

بعد از ظهر روز دوشنبه سایت AS تصمیم گرفت تا به بررسی مذاکرات موراتا و منچستر بپردازد و مهمترین استوری روز این سایت دیروز این بود : مهاجم رئال تنها یک قدم از توافق با منچستر فاصله دارد. اما به نظر اسپورت ویتنس طی کردن این قدم مثل هفته های پیش ، ممکن است چند هفته طول بکشد. سایت AS اذعان کرده این هفته ،هفته کلیدی است اما ویتنس اسپورت معتقد است، ممکن است نباشد. ناگفته نماند تیتر روز نامه های اسپانیایی با سایت AS همسو هستند اینکه رئال پیشنهاد منچستر را پذیرفته است.

 

 

قیمت پیشنهادی منچستر برای موراتا ۷۰ میلیون یورو است در حالی که رئال پیشنهادی ۸۰ تا ۹۰ میلیونی انتظار دارد , سفید ها دلایل زیادی در توجیح این قیمت بالا دارند.

موضوع دیگر مورد طرح سایت AS این است که منچستر یونایتد و رئال مادرید مذاکرات را از سر گرفته اند , مذاکراتی که به خاطر ازدواج موراتا در حالت تعلیق بود اما اینکه به چه دلایلی این دو باشگاه چانه زنی بر سر قیمت را را ناگهان تمام کرده اند توضیح داده نشده است.

اسپورت ویتنس معتقد است اخبار این هفته نیز مشابه هفته قبل و یا هفته قبل تر به نظر میرسد اما چیزی که مسلم است منچستر باید بر سر یک قیمت با رئال مادرید به توافق برسد. تنها تفاوت با دفعات قبل این است که اگر یا زمانی این توافق انجام شود موراتا ماه عسلش به پایان خواهد رسید و راهی تست پزشکی منچستر خواهد شد.

درباره ی نوید بابایی

نوید بابایی
نوید بابایی هستم ، از وقتی یادم میاد منچستری بودم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *